Олег Саленко: «Якщо «Динамо» пройде далі в ЛЧ, то Ярмоленка треба залишати»

Динамо Київ 7 Грудня, 12:24 1338
Олег Саленко: «Якщо «Динамо» пройде далі в ЛЧ, то Ярмоленка треба залишати»
Футбольний експерт розповів, які події можуть чекати український футбол навесні.
«Якщо враховувати нинішній рівень чемпіонату, доля першого місця вирішуватиметься в особистій зустрічі «Шахтаря» і «Динамо», - цитують Саленка «Вести». - Занадто багато прохідних матчів, у нас зараз практично ніхто не здатний відібрати очки у лідерів. Все залежить від того, як наші гранди підійдуть до головного матчу сезону, ставки на нього дуже високі. Я б навіть порадив запросити на гру «Шахтар» - «Динамо» іноземних арбітрів. Не думаю, що взимку сильно зміняться склади. «Шахтарю» важливо, щоб залишився Тейшейра, «Динамо» - Ярмоленко. Решта, судячи з усього, нікуди поки не збираються. Якщо кияни пройдуть в ЛЧ далі, то Ярмоленка тим паче треба залишати».

«Зараз дуже складно говорити про кандидатів на путівку в ЛЄ. Бо навіть у командах-претендентах є проблеми з виплатами зарплат. Але, думаю, статус «Дніпра» не дозволить клубу так просто відмовитися від «бронзи». Хоча «Зоря» зараз дуже боєздатна, і якщо до весни команда підійде в оптимальній формі, луганчан буде дуже складно зупинити».

«Деякі ігри просто дивитися не хочеться. Я знаю сім команд, які знаходяться під загрозою зникнення, але називати не хочу. Федерації зараз дійсно потрібно зважитися на зміну формату з нового сезону. Можливо, зменшити кількість команд до десяти. В цьому немає нічого страшного».