«ПСЖ» зіграє з «Шахтарем» без своїх лідерів

Футбол України 7 Грудня, 16:19 1584
«ПСЖ» зіграє з «Шахтарем» без своїх лідерів
Лоран Блан налаштовується на перемогу та обіцяє як мінімум один гол у матчі.

Головний тренер «ПСЖ» Лоран Блан на передматчевій прес-конференції в першу чергу торкнувся теми кадрових проблем у своїй команді:

«Точно не буде грати Хав'єр Пасторе - він тільки приступив до тренувань після травми. Також точно не буде грати Тьягу Сілва, але з іншої причини - на нього останнім часом випало велике навантаження, і ми вирішили дати йому відпочити. Ще по 5-6 гравцям у мене є сумніви. Серед них - Мотта, Вератті, ван дер Віль. До того ж Вератті «висить на картках», і нам не хотілося б його втратити перед 1/8. Можливо, також проведу ротацію на воротарській позиції».

Тим не менш, як пообіцяв рульовий парижан, його підопічні гратимуть лише на перемогу:

«Навіть якщо ми будемо грати не основним складом, ми просто зобов'язані виграти завтрашній матч, щоб закінчити груповий турнір у гарному настрої».

На питання, чого він чекає від завтрашнього матчу за відсутності всякої турнірної мотивації («ПСЖ» при будь-яких розкладах фінішує на другому місці в групі), Блан відповів:

«Перш за все, завтра буде цікавий футбол: ми граємо з командою, яка сповідує ту ж атакуючу філософію, що й ми. Тому завтра буде багато взаємних атак, багато небезпечних моментів, і, напевно, не один гол. Тільки заради цього уболівальникам варто завтра прийти на стадіон», - цитує Блана «Сегодня».