Артем Франков: «Спільна робота Павелка і Суркіса покликана допомогти провести в Києві фінал ЛЧ 2017/18»

Футбол України 7 Грудня, 21:59 662
Артем Франков: «Спільна робота Павелка і Суркіса покликана допомогти провести в Києві фінал ЛЧ 2017/18»
Головний редактор журналу «Футбол» поділився своїми думками стосовно заявки України на проведення фіналу Ліги чемпіонів 2017/18.
«Глава Відділу з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ Іван Никифорович Федоренко дав дуже інформативне інтерв'ю з вказаного приводу, рекомендую ознайомитися. Єдина річ, з якою я б бажав не посперечатися, але уточнити (крім граматики) і підкреслити:

«У нас є віце-президент НОК та УЄФА Григорій Суркіс, який буде доводити, що фінал Ліги чемпіонів потрібно віддати Києву, що Київ заслуговує на це. Варшава вже провела фінал Ліги Європи, і ми теж маємо на це право. Президент ФФУ також проводить активну роботу, як і вся ФФУ в цілому», - абсолютно правильно сказав Федоренко.

А тепер - щоб не склалося враження, що Григорій Михайлович забезпечить все абсолютно, а іншим залишиться лише влаштувати бійку за квитки, після чого щасливо видертися на трибуни ... Жартую. Якщо серйозно, то проведення і навіть оформлення заявки на захід такого масштабу вимагає кропіткої оргроботи не тільки на футбольному, але і державному рівні. Згадайте, як це було при підготовці Євро-2012!

Безумовно, Григорій Суркіс традиційно надасть всебічну підтримку для позитивного вирішення цього питання в кабінетах УЄФА. Але це тільки половина справи. Друга половина - це урядові гарантії, в тому числі, від міністерства фінансів в особі Наталі Яресько. І ось тут якраз потрібно, чого вже соромитися гучного слова, виняткова роль народного депутата, голови бюджетного комітету Верховної Ради Андрія Павелка як парламентаря на рівні Кабінету Міністрів. Це вже його поле діяльності. Таким чином, саме спільна робота двох президентів Федерації футболу - президента Павелко та почесного президента Суркіса - покликана допомогти нам завоювати цю честь - провести у столиці України фінал Ліги чемпіонів-2017/18. Повторюю, поки тільки завоювати! А там вже, якщо, дай Бог, все буде в порядку, і київській, і центральній владі доведеться запускати всі інші механізми для тямущоі реалізації цього проекту. Навіть не так - Проекту», - написав Франків у своїй конференції на MatchDay.