Підсумки 12-го туру Чемпіонату U-21

Динамо Київ 8 Грудня, 11:55 678
Підсумки 12-го туру Чемпіонату U-21 | 19-27
«Динамо» не програє 12 матчів поспіль.

Господарі-гості. Цей турнірний відрізок приніс перевагу господарям, які здобули 4 перемоги. Гостям вдалося набрати максимум очок в 2-х іграх і ще одного разу була зафіксована нічия. Загальна картина співвідношень Господарі - Гості виглядає так: +54 = 16 -42.

Великі перемоги. У турі зафіксовано 2 великі перемоги. «Динамо» легко у гостях обіграло «Металург» з рахунком 3:0 і домоглося 7-й перемоги з великим рахунком у чемпіонаті - найкращий результат сезону. А «Металіст», поступаючись за ходом зустрічі «Чорноморцю» з рахунком 0:2, зміг крупно обіграти одеситів - 5:2. Всього у чемпіонаті таких перемог стало 36.

Вольові перемоги. Двічі у турі команди, які програвали по ходу зустрічей, змогли переломити хід поєдинку. «Металіст» здолав «Чорноморець» з рахунком 5:2, а «Сталь» обіграла «Олімпік» - 2:1. Кращий результат у сезоні - 2 вольові перемоги на рахунку «Зорі» і «Металіста». Тепер у чемпіонаті 12 вольових перемог.

Голи. У 12-му турі було забито 19 м'ячів (у середньому 2,71 за матч). Господарі забили 11 голів, а гості - 8. Загальна результативність чемпіонату становить 358 м'ячів (3,2 гола за гру).

Перший тайм - другий тайм. У перших ігрових відрізках було забито 13 м'ячів: 5 голів господарів проти 8 - гостей. Після відпочинку в ворота влетіло 6 м'ячів, причому всі були забиті домашніми командами.

Дублі та хет-трики. Цього уїк-енду було зафіксовано 3 дубля. Киянин Роман Яремчук другий тур поспіль забиває 2 м'ячі у ворота суперника. Цього разу від його ударів з проміжком у 7 хвилин постраждав «Металург». Кращий бомбардир чемпіонату «гірник» Андрій Борячук зробив дубль у ворота «Карпат» за 43 хвилини. А харків'янин Іван Зотько забив 2 м'ячі у ворота «Чорноморця» з проміжком у 17 хвилин. У цьому чемпіонаті було забито 6 хет-триків і 38 дублів. 2 хет-трики на рахунку нападника «Шахтаря» Андрія Борячука. 4 дубля зробив динамівець Роман Яремчук.

Попередження. У 7-ми іграх туру арбітри 28 разів попереджали гравців. Господарі побачили перед собою 11 жовтих карток, а гості - 17. Всього в чемпіонаті було винесено 480 попередження (233 - господарям і 247 - гостям).

Вилучення. У цьому турі з поля було вилучено 2-х гравців. Гравець «Металурга» Дмитро Плахтир залишив свою команду в меншості у матчі проти «Динамо» на 75-й хвилині. А лучанин Олександр Чепелюк відіграв у зустрічі проти «Дніпра» 61-ну хвилину. Всього ж достроково покидали поле 28 футболістів: 12 гравців на домашніх стадіонах і 16 - в гостях.

Пенальті. Усі 3 призначених одинадцятиметрових ударів були реалізовані. Двічі «з точки» забили харків'яни Іван Зотько і Богдан Бойчук, ще одного разу відзначився гравець «Олександрії» Леонід Хомічев. Всього з початку чемпіонату пенальті пробивались 56 разів (39 реалізовано, відсоток реалізації - 69,64%).

Глядачі. За матчами 12-го туру спостерігали 802 глядача. По 200 чоловік відвідали матчі «Дніпро» - «Волинь» та «Ворскла» - «Зоря» - це найвища відвідуваність у турі. З початку сезону матчі чемпіонату U-21 відвідали 30 962 чоловік (279 глядачів за гру).

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
- «Металіст» і «Динамо» перемагають у 4-х зустрічах поспіль.
- «Динамо» не програє 12 матчів поспіль.
- «Олімпік» 12 ігор не грає внічию.
- 15 зустрічей поспіль «Говерла» не може здобути перемогу.
- «Олімпік» поступається в 5-й грі підряд.
- «Сталь» забиває в 16-ти іграх поспіль.
- «Говерла» в 21-ій грі поспіль пропускає голи.
- «Динамо» 2-й матч поспіль завершує великою перемогою.
- «Металург» і «Чорноморець» другий зустріч поспіль програють з великим рахунком.
- «Говерла» ще жодного разу в своїй 212-матчевої історії не здобувала великих перемог.
- «Дніпро» не програє з великим рахунком шістьдесят другому гру.
- Гравці «Динамо» впродовж 33 ігор не видаляються з поля.