Ігор Кочетов: «Київ посідає останнє місце за станом та наявністю поля з газоном – їх всього п'ять»

Футбол України 8 Грудня, 13:44 1679
Ігор Кочетов: «Київ посідає останнє місце за станом та наявністю поля з газоном – їх всього п'ять»
Голова комітету чесної гри ФФУ Ігор Кочетов - про корупцію в дитячих футбольних школах і академіях та розвиток футболу в столиці України.
«Тренери іноді починають махінації з протоколом, збивають гроші з батьків, щоб їхні діти грали. Це корупція в іншому вигляді. Комісія Федерації Футболу Києва при виявленні такого факту може призначити перегравання, направити лист в клуб, щоб звернули на цього тренера увагу. Ми можемо сприяти його відстороненню від керування команди. Є й інші механізми, якими ми користуємося. На жаль, батьки відіграють велику роль, тягнуть клуби. В регіональних федераціях жахливе фінансування. Київ посідає останнє місце за станом та наявністю поля з газоном — їх всього п'ять. Сьогодні ми працюємо в цьому напрямку.

Повинен бути принцип справедливості. Якщо тренер навмисне сфальсифікував — ми не будемо карати команду, дітей. Закон повинен працювати там, де є масовий обман вболівальників, де є свідоме підтасовування результатів. Сподіваємося, цей закон нам допоможе. Нехай не так швидко, але допоможе. В останньому турі вже не було таких махінацій, видимих принаймні. Покарання буде невідворотним для всіх, хто в цьому замішаний», - сказав Кочетов.