Ігор Кутепов: «Спрогнозую перемогу киян 2:0»

Динамо Київ 9 Грудня, 10:32 455
Ігор Кутепов: «Спрогнозую перемогу киян 2:0»
Екс-воротар «Динамо» - про заключний матч киян у 2015 році.
«Динамівці розуміють, що для них ця гра означає і вийдуть на поле відмобілізованими. Не думаю, що кияни можуть оконфузитися. Перший матч між цими суперниками продемонстрував, що різниця в класі суттєва. Звісно, то не означає, що «Маккабі» не буде боротися. У Йокановіча хороша, добре організована команда, але вона слабша на фоні «Динамо» й решти суперників за цим груповим турніром Ліги чемпіонів. Безперечно, втратою для ізраїльтян є й дискваліфікація ключового оборонця Бен-Хаїма.
Звичайно, динамівцям було б бажано забити швидкий гол. Тоді команда, скинувши тягар відповідальності з плечей, матиме змогу проводити матч спокійніше. Зрештою, якщо «Динамо» зіграє в свою видовищну, атакувальну гру, ту гру, яка принесла перемогу в «Порту», шансів у «Маккабі не буде. Спрогнозую перемогу киян 2:0.
Єдиний неприємний фактор – відсутність глядачів на трибунах. Що поробиш, якщо група людей приходить на стадіон займатися трохи не тими речами, які потрібні команді й решті її прихильників…», — наводить слова Кутепова UA-Футбол.