Половина гравців «Металіста» не отримали жодної зарплати: що далі?

Футбол України 9 Грудня, 10:55 405
Половина гравців «Металіста» не отримали жодної зарплати: що далі?
Від бронзи до боротьби за виживання менш ніж за два роки. «Металіст» сподівається продовжити боротьбу у чемпіонаті попри відсутність фінансування.

Харківський «Металіст» із власником, якого розшукують українські правоохоронні органи, продовжує перетворення із гранда у аутсайдера. Першу частину сезону харків’яни завершили на 11 сходинці Прем’єр-ліги

«Це не хороший результат для харківського «Металіста». Але мало хто розуміє, що відносно непоганий результат для тієї ситуації, в якій ми опинились. Половина тих футболістів, які виходили на поле, ще не отримали в клубі ні копійки», - розповів наставник харків'ян Олександр Севідов.

Ні футболісти, ні тренери, ні персонал «Металіста» не бачили платні уже пів року. Попри те ніхто із гравців поки не заявляв про бажання покинути Харків. Надію дають чутки про те, що Курченко все ж погодився принаймні обговорити продаж клубу.

На міжсезоння у «Металіста» запланований 1 збір вдома і 2 в Туреччині. Утім напевне сказати, які і скільки футболістів візьмуть у них участь, зараз не зможе ніхто.