11 клубів вже кваліфікувалися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Світовий футбол 9 Грудня, 11:10 1861
11 клубів вже кваліфікувалися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів | 19-27
Після матчів вівторка 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів стали відомі перші учасники 1/8 фіналу турніру.

«Зеніт», «Баварія», «Барселона» забезпечили вихід в 1/8 ще у 5-тому турі, а після матчів вівторка 6-го туру Ліги Чемпіонів до них приєдналися «Реал», «Вольфсбург», «Атлетіко», «Ман Сіті», ПСЖ, ПСВ, «Бенфіка», «Ювентус».

Група А Із першого місця в плей-офф ЛЧ пробився мадридський «Реал». Друге місце в квартеті посів ПСЖ. У Лігу Європи з третьої сходинки пробився «Шахтар».

Група B «Вольфсбург» фінішував першим, ПСВ продовжить боротьбу з другого місця. МЮ залишився за бортом ЛЧ і навесні зіграє в Лізі Європи.

Група С «Атлетіко» закінчив етап на першій сходинці. Слідом за «матрацниками» до 1/8 фіналу ЛЧ пройшла й «Бенфіка». У Лізі Європи від цього квартету буде грати «Галатасарай».

Група D «Ман Сіті» зумів в останньому турі піднятися на першу сходинку, «Ювентус» опинився другим. А результативний пас Коноплянки допоміг «Севільї» здобути право навесні зіграти в Лізі Європи.