Віталій Рева: "Рабінович заявив, що він повертається в "Арсенал"

Динамо Київ 3 Листопада, 22:29 1015
Віталій Рева: Рабінович заявив, що він повертається в Арсенал
Голкіпер київського "Арсеналу" Віталій Рева прокоментував ситуацію, в якій опинився столичний клуб, який не зміг провести матч 15-го туру із запорізьким "Металургом".
 
"Напевно, між життям і смертю зараз знаходиться "Арсенал", - сказав Рева в ефірі телеканалу "Футбол". - Гравці борються, а керівництво стомлене, напевно, або на лікарняному. З повагою ставимося до Головко, але, може, він вичерпав себе і прийняв рішення. Але просимо переглянути його. Залишилось три гри домашніх провести, ФФУ допомагає. Чотири місяці не платять зарплату, докторам по п'ять. Але ми тренуємося і хочемо грати. Харчування немає. Поки є домовленість з Кіндзерським на рахунок поля, тренуємося. Головко прихворів, тому зустрітися не вийшло. Складно за Головко відповісти. Він багато чого зробив для клубу, шукав інвестора. Не розумію, чому так. 13 ігор відіграли, але різко припинили фінансування. Треба дограти три гри, а потім взимку знайти інвестора.
Онищенко був спонсором, але потім відмовився. Я був у нього і просив погасити зарплату, він обіцяв до зими вести команду. Він витратив на "Арсенал" 8-9 млн. доларів. Можливо, завтра вранці з'явиться президент. Кажу про Рабіновича. Він зробив сьогодні заяву, що він наш президент. Хочу йому побажати, щоб він не був могильником клубу. Дочекаємося офіційного повідомлення.