Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» перемагає «Маккабі» та гратиме у стикових матчах!

Динамо Київ 9 Грудня, 15:50 2375
Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» перемагає «Маккабі» та гратиме у стикових матчах! | 19-27
Київське «Динамо» U-19 посіло друге місце у групі та гарантувало собі участь у стикових матчах за вихід в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Підопічні Унаї Мельгоси здобули доволі впевнену перемогу завдяки двом голам, забитим у обох таймах. Спершу на 20-й хвилині голом відзначився Іван Калюжний, а на 72-й хвилині рахунок подвоїв Віктор Циганков, який з᾿явився на полі за 12 хвилин до цього.

Перемога над «Маккабі», незалежно від результату поєдинку «Челсі» - «Порту», який почався пізніше, дає київському «Динамо» право на участь у стикових матчах за вихід в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Згідно регламенту турніру, вісім володарів других місць потрапляють у стикові матчі, де зіграють у гостях проти переможців другого раунду Шляху чемпіонів країн. Жеребкування «стиків» пройде 14 грудня, матчі - 9/10 лютого.