Унаї Мельгоса: «День стане по-справжньому радісним, якщо перша команда «Динамо» теж пройде у плей-офф»

Динамо Київ 9 Грудня, 17:25 848
Унаї Мельгоса: «День стане по-справжньому радісним, якщо перша команда «Динамо» теж пройде у плей-офф»
Наставник «Динамо» U-19 прокоментував перемогу над «Маккабі» в Юнацькій лізі УЄФА (2:0) та поділився очікуваннями від стадії плей-офф, куди вийшли його підопічні.

- Наша команда знала, що стоїть на кону у сьогоднішньому матчі, тому почала гру трохи скуто. Але перший забитий гол нам допоміг, ми змогли розслабитися та втілити на полі те, що хотіли продемонструвати. Проте потрібно сказати, що були й не дуже вдалі моменти, хоча ми намагалися проявляти ініціативу та грати першим номером протягом всього матчу. Особливо це стосується кінцівки другого тайму, коли наша гра трохи зламалася. Ми втратили ініціативу, довелося грати від суперника. Тим не менш, я хотів би сказати, що бачу позитивну еволюцію команди протягом усього турніру.

- Зараз гравці йдуть у відпустку. Які у вас плани на збори, чи будуть футболісти працювати за індивідуальними схемами?

- Все залежить від першої команди «Динамо». Ми очікуємо, коли свій останній матч зіграють вони, тому що ми завжди координуємо свою роботу з першою командою. Робота у гравців буде, але як пройде збір, поки не відомо.

- Що в роздягальні ви та президент «Динамо» казали гравцям?

- Ми привітали хлопців та подякували їм. Проте радість для нас ще не є повноцінною, оскільки ми сподіваємося, що перша команда теж пройде у плей-офф Ліги чемпіонів. Тоді день стане по-справжньому радісним для нас.

Також у роздягальні я пожартував, що ми відміняємо вечірнє тренування, яке було заплановане, якби ми програли. Але оскільки ми перемогли, то й тренуватися не доведеться. А що стосується слів президента, то він подякував команді за роботу та порадив не зупинятися. Ігор Суркіс зазначив, що гравці юнацької команди – не просто перспективна молодь, а вже можуть активно стукати у двері першої команди, яка покладається на українських футболістів.

- Яких суперників ви б хотіли бачити у стикових матчах?

- У нас не настільки специфічна підготовка, як у першої команди. Але ми будемо по-максимуму готуватися у загальному плані, підберемо суперників, які зможуть надати нам гідний спротив, щоб хлопці відчули відповідний рівень конкуренції та гри.

- Наскільки важливим є те, що стиковий матч пройде на виїзді?

- Думаю, що хлопці мають навчитися справлятися з різними ситуаціями. І гра на виїзді – це ще одна така ситуація, з якою, я сподіваюся, вони впораються. Гравці мають розуміти, що виступ у такому турнірі – вже великий успіх, а ще більшим успіхом стане продовження участі у змаганні.

- Які задачі ви ставите перед собою у Юнацькій лізі УЄФА?

- Показати свою кращу версію, як тренера. Це стосується роботи з гравцями та допомоги їм. Ми хочемо продовжувати змагатися в цьому турнірі, щоб пройти якомога далі та поліпшити нашу гру.

- Зараз важливо, щоб ви підготували гравців для першої команди або для перемоги в Юнацькій лізі УЄФА?

- Основна ідея роботи молодіжних команд «Динамо» полягає в тому, щоб підживлювати першу команду новими гравцями. Відповідно, я буду тільки радий, якщо Реброву будуть потрібні наші гравці. Не бачу ніякої проблеми, якщо вони прямо зараз спробують свої сили в першій команді. Що стосується наших виступів у Юнацькій лізі УЄФА, то я не знаю, які у нас шанси виграти турнір або ж програти вже в наступному матчі. Наша основна мета полягає в тому, щоб гравці росли та досягли якомога більших висот. Над цим ми й будемо працювати.