​Вадим Солдатенко: «Ігор Суркіс заходив до роздягальні, привітав нас та подякував за гру»

Динамо Київ 9 Грудня, 18:01 818
​Вадим Солдатенко: «Ігор Суркіс заходив до роздягальні, привітав нас та подякував за гру»
Голкіпер «Динамо» (U-19) в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився враженнями від перемоги над «Маккабі» та зробив прогноз на сьогоднішній матч першої команди «Динамо».

— Ми всі дуже щасливі. Ігор Суркіс заходив до роздягальні, привітав нас та подякував за гру. Сказав, щоб ми налаштовувалися на подальші матчі, а також відмітив, що ми добре грали. Всі дуже задоволені, емоцій багато, поки ще не відійшли.

— Кого хотілось би отримати у суперники?

— Хто випаде з тим і будемо грати. Нам головне свою гру показувати. І тоді все буде добре.

— За рахунок чого вдалося перемогти «Маккабі»? На виїзді була нервова гра, в підсумку 1:1...

— Тоді нам було дуже важко, адже стояла неймовірна спека. В другому таймі нам було вже дуже важко, всі втомилися. Суперник звик до такої погоди, тому їм було набагато легше. Сьогодні навпаки ж, вони не звикли до такого холоду. Але найголовніше, що ми почали грати в свою гру. В першому поєдинку в нас багато чого не виходило при виході з оборони в атаку. Сьогодні ж добре відіграли у захисті, створювали моменти, могли ще забити два - три голи. В цьому матчі в нас все виходило. Зібралися просто.

— Тепер вже на відпочинок зі спокійною душею...

— Так, тепер вже все, на моря летимо.

— Твої прогнози для першої команди «Динамо»...

— Надіюсь, що це буде перемога. Нам потрібна лише перемога! Звісно, буде важкий матч. По-перше він без вболівальників, а це дуже серйозний фактор. По-друге «Маккабі» не буде виходити так просто на гру в розслабленому стані. Вони зберуться і будуть грати, як грали вдома. Нашій команді не буде легко, але головне — грати в свою гру і показувати все, що вміють. І тоді вони спокійно пройдуть далі.

Розмовляла Анастасія Мельник