Квитки для вболівальників на матчі фінального турніру ЄВРО-2016

Збірна України 9 Грудня, 18:20 880
Квитки для вболівальників на матчі фінального турніру ЄВРО-2016
Федерація футболу України та її ексклюзивний комерційний партнер ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» повідомляють, що квиткова квота ФФУ, як асоціації, чия команда візьме участь у фінальному турнірі ЄВРО-2016 у Франції, буде реалізована через форму на офіційному сайті УЄФА.

На офіційних сайтах ФФУ та УФІ буде розміщений спеціальний банер із прямим посиланням на портал з продажу квитків для вболівальників на сайті УЄФА.

Усі вболівальники, які є громадянами України, матимуть змогу залишити заявку на вищевказаному сайті починаючи з 13:00 14 грудня 2015 року до 13:00 18 січня 2016 року.

Звертаємо особливу увагу, що всі без винятку заявки будуть розглянуті лише після 18 січня 2016 року, незалежно від того, коли вони були подані. Якщо таких заявок виявиться більше, ніж квитків, виділених національній футбольній асоціації для українських уболівальників, УЄФА проведе жеребкування.

До кінця лютого 2016 року кожен вболівальник, що своєчасно оформить заявку на сайті УЄФА, отримає листа на електронну пошту з інформацією про результати свого запиту. У випадку, якщо результат заявки буде позитивний, з кредитної картки особи буде автоматично знято суму вартості замовлених квитків. Вам необхідно перевірити наявність коштів на картці, а також – попередити банк про проведення міжнародної транзакції.

Окрім цього, Ви матимете можливість замовити командні квитки (т.з. умовні квитки). Такі перепустки дають право відвідувати всі матчі за участю Вашої команди до обраної стадії турніру. Термін дії таких квитків залежить від виступу Вашої команди у турнірі. Як тільки команда виходить до наступного раунду турніру, ваучери стають дійсними та їх можна обміняти на квитки. Якщо команда вибуває – ваучери недійсні, а кошти відшкодовуються на кредитну картку замовника після закінчення турніру.

У разі замовлення умовних квитків, звертаємо особливу увагу, що термін дії картки повинен бути до вересня 2016 року. УЄФА повертатиме кошти на ту ж саму картку, з якої було знято кошти.

У середині травня 2016 року квитки будуть відправлені на адресу, вказану вболівальником. Внести зміни в адресу для доставки квитків Ви зможете лише до 18 січня 2016 року. Після цієї дати портал з продажу квитків буде закрито, і змінити адресу доставки можливості не буде.

Більш детальна інформація про квитки доступна тут.

Зверніть увагу!

а) Квитки на фінальний турнір ЄВРО-2016 у Франції не можуть бути використані:

- для промо, рекламних цілей, збору коштів, розіграшу в лотерею, або будь-яких інших схожих комерційних чи некомерційних цілей;

- у якості призу (або частини призу) у будь-якому контексті, змаганні, (промо) азартних іграх, лотереї або тоталізаторі;

- об’єднані з, або як частина будь-якого пакету товарів чи послуг

- об’єднані з, або як частина будь-якого туристичного пакета або пакета гостинності (наприклад, об’єднання перельотів, готелів і квитків).

б) Власник квитка на фінальний турнір УЄФА ЄВРО 2016 у Франції не повинен:

- проводити будь-які рекламні або промо акції по відношенню до УЄФА, ЄВРО-2016 САС, ЄВРО-2016 або будь-якого матчу чи його команди-учасника;

- рекламувати, популяризувати, продавати дешевше або пропонувати для продажу будь-який продукт або послугу з будь-якої частини стадіону або через показ публічних коротких меседжів на одязі або речах, які проносяться на стадіон;

- використовувати будь-які маркетингові або промо-можливості стосовно квитків.

Доводимо до Вашого відома, що будь-яке несанкціоноване використання квитків та вищевказані порушення будуть постійно контролюватися з боку УЄФА та ФФУ. У випадку виявлення порушення, квитки будуть анульовані, ібудь-якій особі, яка прагнутиме використатиці перепустки, будевідмовлено при вході або виведено зі стадіонубез правакомпенсації. Крім того, ці особи нестимутьюридичну відповідальність відповіднодо чинного законодавства. Про будь-який несанкціонованийпродаж або передачуквитківможе бутиповідомленов поліцію,прокуратурутаабо будь-якомувідповідному органу.