Іван Калюжний: «У нас все виходило з перших хвилин!»

Динамо Київ 9 Грудня, 19:29 516
Іван Калюжний: «У нас все виходило з перших хвилин!»
Півзахисникові динамівської команди U-19 Івану Калюжному в матчі з тель-авівським «Маккабі» вдалося відзначитися переможним голом!

Після матчу футболіст поділився своїми враженнями:

«З перших хвилин нам гра вдавалася. Після того, як забили перший м'яч, вони почали нас більше пресингувати, стало важче, але в цілому, у нас багато що виходило, і матч видався не дуже складним.

Що стосується мого забитого м'яча, я пішов у штрафний майданчик, побачив, що м'яч відскакує - залишалося тільки зіграти на добиванні і не потрапити в гравців, які перебували перед лінією воріт. У мене це вийшло. Після цього відчули себе впевненіше, але все одно був трохи присутній страх, щоб не пропустити. На щастя, все склалося якнайкраще

Якщо оцінювати всіх суперників у нашій групі, то найважче ігри складалися з «Челсі», а найлегше було, напевно, з «Маккабі» - вони за рівнем трохи слабші за нас, але все одно команда дуже хороша. У Лондоні дуже сподобалася тренувальна база «Челсі» - вона просто ідеальна! Там 32 поля в прекрасному стані, створені всі умови для футболістів. Та й на базі «Порту» все чудово облаштовано, а в Ізраїлі запам'яталася нестерпна спека - грали по температурі майже +40 градусів.

Тепер у відпустку - потрібно відпочити і набратися сил перед другою частиною сезону».