«Динамо» - «Маккабі»: стартові склади. LIVE

Динамо Київ 9 Грудня, 20:52 9797
«Динамо» - «Маккабі»: стартові склади. LIVE  | 19-27
Вашій увазі - стартові склади вирішального поєдинку «біло-синіх» проти «жовтих дияволів».

«Динамо» (Київ): Шовковський (к), Сілва, Антунеш, Драгович, Хачеріді, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Гонсалес, Ярмоленко, Мораєс.

Запасні: Рибка, Велозу, Гусєв, Віда, Буяльский, Беланда, Теодорчик.

«Маккабі» (Тель-Авів): Райковіч, Даса, Тібі, Бен-Аруша, Карлос Гарсія, Альберман, Захаві (К), Міха, Рікан, Ігіебор, Бен- Хаїм 2.

Запасні: Ліфшіц, Бен-Басат, Іцхакі, Ців, Мітровіч, Вермут, Перец.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Подивитися онлайн трансляцію ви зможете на нашому сайті за посиланням.

Також, незмінний Олександр Биховець нижче проведе для вас текстову трансляцію зустрічі.

Всім доброго футбольного вечора! Команди вже на полі, лунає гімн Ліги Чемпіонів!

1. Матч розпочався! З Богом, кияни!

2. Господарі відразу взяли м'яч під контроль, а нам з екранів телевізора чутні крики підтримки фанатів Маккабі.

3. Фолять на фланзі проти Ярмоленка, наші швидко розіграли і продовжують позиційну атаку.

4. ГОООЛ! Забиває Денис Гармаш....але офсайд.

5. Ярмоленко шведою намагався віддати на Гармаша, але техніка підвела Андрія і м'яч полетів за межі поля.

6. ФОЛ! Збили Мораєса прямо по центру воріт, до штрафного метрів 3-4, так що досить гостро зараз біля володінь гостей.

7. Рибалка пробив дуже низько і м'яч полетів прямо у стінку, кияни сигналізували, що була гра рукою, але Куйперс відразу ж показав, що пенальті не буде.

8. Ярмоленко непогано зробив простріл до штрафного Маккабі, але там захисники вибили м'яч на кутовий.

9. Розіграли кутовий кияни, але отримали після втрати м'яча контратаку, яка нащастя нічим гострим не закінчилась.

10. Міха падав після контакту з Хачеріді, але настільки картинно впав, що арбітр не повірив і штрафний не дав.

11. Зараз гості вже протягом 30-40 секунд тримають м'яч в центрі поля, кияни не дуже активно пресингують.

12. Ярмоленко проривався про правому флангу, проскочив захисника, але засильно прокинув м'яч, який вилетів за лінію поля, буде удар від воріт.

13. Ой який удар!! Мораєс метрів з 13 пробивав правою, але голкіпер витягнув м'яч з-під поперечини. Буде кутовий.

14. Навісна подача на того ж Мораєса гостроти не принесла.

15. Зараз Ярмоленко на газоні, дуже кричить Андрій, аж моторошно за нього. Пауза в грі.

16. А ОСЬ ТОБІ ЗА ЯРМОЛЕНКА!!! ГООООООООООООООООООЛ!! Денис Гармаш після того, як Райковіч відбив м'яч після навісу Рибалки, пробив з пари метрів майже по пустим воротах!!! 1-0!!

17. Нажаль Ярмоленко не может продовжити гру, його вивезли з поля. Тим часом на газон Олімпійського виходить Олег Гусєв.

18. Дуже важливий гол забив Денис, але треба продовжити тиснути і забивати ще і ще, щоб нерви уболівальників були у спокої.

19. Маккабі трішки активніше заграли, але наші спокійно тримають і далі м'яч.

20. Мораєс пробив з 20 метрів, але повз ворота.

21. Тим часом Челсі також веде в рахунку 1-0.

22. Офсайд у Олега Гусєва, трішки неуважно зіграв наш гравець.

23. Кутовий заробили гості з лівого флангу.

24. Захаві пробивав головою після подачі, але дуже далеко від воріт м'яч полетів.

25. Рибалка пробивав з штрафного, але був дуже гострий кут і Райковіч без проблем м'яч забрав.

26. Черговий офсайд у Динамо, на цей раз Дерліс заліз далеко.

27. Неприємний момент біля наших воріт, розіграли гості як по нотах атаку, і після навісної передачі Міхазлету пробив, але повз ворота.

28. Треба уважніше нашим грати, цією атакою Маккабі показав, що не буде сидіти глухо в захисті.

29. Ой, як невдало приземлився гравець Маккабі, прямо на голеностоп Мораєса, сподіваюсь там все добре, бразилець відразу піднявся і від допомоги відмовився.

30. Сидорчук робив непогану навісну на Дерліса, але там захист на другому поверсі надійно зіграв.

31. Антунеш отримав жовту картку за зрив атаки після своєї ж помилки. Він пропустить наступний матч.

32. Тримають гості м'яч, не поспішають починати свою атаку.

33. Мораєс засильно прокинув м'яч собі на хід і випустив його за межі поля.

34. Куйперс не купився на падіння Гонсалеса, добре що хоч жовту не дав.

35. Мораєс намагався вивести на побачення Гусєва, але захисник прочитав цю задумку нашого бразильця.

36. Рибалка після своєї невдалої передачі активно пішов у відбір, і забрав м'яч, наші продовжують атаку.

37. Офсайд знову у Дерліса.

38. Антунеш!!! Що зараз зробив португалець! Міха зробив навісну, а Антунеш думав, що за ним нікого нема і навмисно пропустив м'яч, але там був Даса, і добре що захисник Маккабі невдало пробив.

39. Гусєв віддав погану передачу на Дерліса і гості м'яч перехопили.

40. Даніло отримує жовту, а Маккабі має шанс на гострий штрафний.

41. Захаві пробивав, але прямо в Шовковського, буде кутовий ще для Маккабі.

42. Рукою підіграв Носа Ігебор, за що отримав жовту.

43. Рибалка класну навісну зробив, але Райковіч сміливо вийшов на м'яч і вибив його в бік центру поля.

44. Залишилась хвилина до кінця 1 тайму, Динамо перемагає 1-0, але грає без Ярмоленка і його активності зліва дуже не вистачає Динамо.

45. Рибалка отримує жовту за фол против Бен Хаїма.

45+1. Одну хвилину додав Куйперс.

Перерва! Відпочиваємо 15 хвилин. Рахунок 1-0, Денис Гармаш автор голу.

46. Другий тайм розпочався!

47. Замін у перерві не було, єдина заміна була ще 1 першому таймі після травми Ярмоленка.

48. Гонсалес фолить в атаці, штовхнув у спину свого опонента.

49. Гармаша збили недалеко від межі штрафного, буде гостро.

50. Як тут Гармаш не забив?? Рибалка віддав ідеальну передачу на Дениса, а той був сам, але не зміг як слід пробити по м'ячу.

51. Гусєв у офсайді, вже не вперше.

52. Хачеріді молодець, вже лежачи на газоні зміг зіграти на Драговича.

53. Гусєв заробив кутовий.

54. Невдала подача від Олега, гості відбились.

55. Спокійно наші тримають м'яч, чекаємо трішки активнішої гри від киян.

56. Гості активізувались, пару гострих атак було, але поки що без ударів.

57. Антунеш потужно пробив з-за меж штрафного, але повз ворота.

58. Офсайд у Захаві.

59. Тримають гості м'яч, а наші чекають в центрі поля і не намагаються відбирати.

60. Якось не дуже кияни активно грають у другому таймі, Маккабі навіть більше тримає м'яч у другій половині.

61. І ось, мабуть, що Ребров крикнув на гравців і Мораєс полетів у пресинг, а тим часом Велозу готується до виходу.

62. Удар від Захаві, але повз ворота. Дуже спокійно нападник пробив, ніхто йому не заважав.

63. Антунеш подавав, але прямо до рук Райковіча.

64. Ось і заміна, виходить Мігель, а йде з поля Денис Гармаш.

65. Можливо, що хоча б зараз в центрі поля більше руху буде.

66. Довга передача від Даніло у бік Гусєва вийшла невдала, захисники перехопили м'яч.

67. Збили Мораєса, буде штрафний для Динамо.

68. Після подачі Рибалки, Дерліс пробив головою, але прямо в руки Райковічу.

69. Заспокоїлась гра, кияни спокійно катають м'яч у центрі поля.

70. Рибалка пробив з-за меж штрафного, м'яч влучив у Даху і полетів за межі поля, буде кутовий.

71. Сидорчук віддав відмінний пас на Велозу, але швидкості не вистачило Мігелю.

72. Ігебор лежить на газоні, показали повтор одного з моментів, там йому м'ячем влучили у чуттєве чоловіче місце.

73. Заміна у Маккабі. Вермут вийшов на поле, а пішов Міха відпочивати. Також замінили Ігебора, а вийшов Перец.

74. Мораєс лежить і тримається за спину, неприємний момент...

75. Все добре з бразильцем, гра продовжується.

76. Зараз Динамо тримає м'яч за допомоги Шовковського, головне зараз без помилок біля своїх воріт.

77. Антунеш віддав на Дерліса, але Гонсалес не обробив м'яч і втратив його.

78. Андрій Шевченко присутній на матчі, приємно бачити легенду в такий важливий момент для Динамо.

79. Рибалка робив простріл на Мораєса, але захисники перехопили м'яч і вибили його куди подалі.

80. Мораєс фолить в атаці, штрафний для гостей.

81. Гостро втікав Бен Хаїм, але добре, що Хачеріді встиг в захист і відігнав його від штрафного.

82. Починаються валідольні хвилини, рахунок 1-0 не дозволяє спокійно дивитись футбол.

83. Тібі отримав жовту.

84. Бен Хаїм йде з поля, а виходить Іцхакі.

85. Гонсалес стомлений якийсь вже, на рівному місці втратив м'яч.

86. Мораєс заробив штрафний на фланзі, Мігель буде подавати.

87. Жовта для Іцхакі, за грубий фол проти Антунеша.

88. Лукаш Теодорчик готовий вийти на поле, чекає паузу.

89. Теодорчик виходить замість Мораєса.

90. Тео відразу вступив у гру, віддавав на Гусєва, але трішки не точно, а міг Олег вийти віч на віч.

90+1. Три хвилини додано!!!

90+2. Ну ось штрафного біля наших воріт не вистачало...метрів 40 до воріт.

90+3. Все добре, Антунеш вибив м'яч у бік голкіпера Маккабі.

ВСЕ! ДИНАМО У 1/8 ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ!!!! Нехай з другого місця, але ми вийшли з групи, вперше за останні 16 років!! Всім дякую за увагу, з вами був Биховець Олександр, нехай щастить! :)