Мирон Маркевич: «Хто завтра буде «живий», той і вийде на поле»

Футбол України 9 Грудня, 22:44 735
Мирон Маркевич: «Хто завтра буде «живий», той і вийде на поле»
​Напередодні заключної зустрічі групової стадії Ліги Європи з «Русенборгом» з представниками ЗМІ поспілкувалися головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич.

— Мирон Богданович, чи були у вашій тренерській кар'єрі матчі в єврокубках, підсумок яких ні на що не впливав у спортивному плані? Як у цій ситуації налаштувати команду на боротьбу, на бажання грати?

— Чесно кажучи, такого не було. За десять років моєї роботи в командах, які грали в євротурнірах, вони в кожному матчі вирішували якісь завдання. Дійсно, завтра буде така гра, коли з турнірної точки зору ні «Русенборгу» нічого не потрібно, ні нам. Але все-таки є престиж клубу, в першу чергу, а також країни. Так що постараємося серйозно налаштувати гравців, але у нас є проблеми зі складом. Хто завтра буде «живий», той і вийде на поле, - цитує Маркевича fcdnipro.ua.

— Мирон Богданович, зараз наступає зимова перерву. Яка ймовірність того, що ви в цей час зможете зустрітися з власником клубу?

— Це не від мене залежить. Я готовий до діалогу, предметно розмовляти про те, якою повинна бути стратегія розвитку клубу. Свою позицію генеральному директору клубу я виклав, але решта залежить уже не від мене.

— Зрозуміло, що Руслан Ротань і Роман Зозуля, швидше за все, не зіграють завтра через проблеми зі здоров'ям. Поясніть, будь ласка, відсутність на сьогоднішньому тренуванні Селезньова та Дугласа.

— Ротань травмований, на жаль, грати завтра він не зможе. Зозуля саме той футболіст, якого нам не вистачає. Він завжди рветься на поле, але коли він виходив навіть на 10-15 хвилин, його коліно не так реагувало, як треба, тому я не хочу його використовувати. Вже коли будуть збори, для Романа почнеться серйозна робота. У Селезньова є свої проблеми сімейного плану і грати він не буде. Дуглас підійшов до мене і сказав, що хоче піти з команди. Знаєте, коли людина хоче йти, толку з нього буде мало, тим більше що у нього теж є проблеми з коліном.