Суркіс: «Перед плей-офф Ліги чемпіонів спробуємо підсилити склад»

Динамо Київ 10 Грудня, 00:38 3287
Суркіс: «Перед плей-офф Ліги чемпіонів спробуємо підсилити склад»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.
«Гравці вийшли на поле, ніби знали, що буде наперед. Я після матчу сказав, що треба було зіграти так, аби не було стільки хвилювань.

Прикладемо максимум зусиль аби скоротити покарання УЄФА. Ми подали апеляцію і затримали трьох винуватців, які організовували безлади на трибунах. Вихід у плей-офф - це радість зі сльозами на очах. Адже грати за порожніх трибун - це не футбол.

Привітання команди перед стадіоном? Ми цей захід обговорили з правоохоронцями і представниками УЄФА.

Дуже хотів би команду у плей-офф, яку б «Динамо» могло пройти. Я поїду 13 грудня на жеребкування. Може ми підсилимо склад. Головне - зберегти склад. Ми не будемо хлопчиками для биття. Поспілкуюсь з Ребровим, якщо вдасться, то ще придбаємо нових гравців взимку.

Не хочу порівнювати результати «Шахтаря» з «Динамо». Я так само переживав за результати з команди коли вона грала в Лізі Європи, хоча цей турнір і нижчий за престижем і з фінансової точки зору. Ми довго не виходили з групи. Проте нам до «добре» ще знаєте скільки? Якщо до 20 хвилини будемо вигравати 3:0, то ось це було б «добре».

Є приклади для наслідування. Я сьгоднішню гру не хочу розглядати. Найстрашніше те, що нас ще до гри всі відправляли до 1/8 фіналу, але треба було ще зібратись, вийти і забити гол, аби перемогти.

Шевченко? Я нічого не знаю щодо його кар'єри тренера. Я не спілкувався з ним на цю тему перед грою.

Ми не маємо сьогодні танцювати і радіти, адже вихід в плей-офф - це проміжковий успіх, ми маємо рухатись далі», - сказав Суркіс.