Беланда похвалився французам своїм київським життям (+ВІДЕО)

Динамо Київ 3 Листопада, 23:30 2926
Беланда похвалився французам своїм київським життям (+ВІДЕО)
Нещодавно в Києві в гостях у півзахисника «біло-синіх» Юнеса Беланда побували журналісти з популярного французького спортивного порталу BeIN Sport .

Нещодавно в Києві в гостях у півзахисника «біло-синіх» Юнеса Беланда побували журналісти з популярного французького спортивного порталу BeIN Sport .

Для гостей футболіст виступив у ролі екскурсовода по центру української столиці, запросив їх потім у свої апартаменти.

- Поки що все йде добре. Спочатку було трохи складно звикнути: нова мова, нова країна, взагалі все нове, - повідав Беланда . - Після 10 років в одному клубі було нелегко все змінити відразу. У Києві треба було знайти нову мотивацію. «Монпельє» - це клуб, в якому я став чемпіоном Франції, та що там, - взагалі навчився грати у футбол!

- Тебе не бентежило, що в цьому сезоні київське «Динамо» не грає в Лізі чемпіонів?

- Ні, зовсім ні! Отримавши пропозицію від «Динамо», я зустрівся в Монако з президентом клубу. Він розповів про плани пов'язаних з побудовою нової, сильної команди і переконав мене. Я зрозумів, що він стежив за моїми виступами і знає мене як гравця. 

Звичайно, моєю мрією завжди була англійська Прем'єр -ліга. Але, мабуть, чогось не вистачило в плані конкретного інтересу тамтешніх клубів. А «Динамо» мене запросило. У клубі знали про мене все!

- Коли ти сказав «так»?

- Остаточне рішення перейти сюди я прийняв після того, як приїхав до Києва і побачив все своїми очима. Тоді і поставив свій підпис під контрактом.

- Де тобі в «Динамо» діяти найкомфортніше ?

- Тренер визначив мене на позицію 10-го номера . Думаю, на це ігрове амплуа клуб мене і брав.