​Аматори дізналися суперників

Футбол України 10 Грудня, 20:06 433
​Аматори дізналися суперників
У штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбулося жеребкування Кубка регіонів УЄФА-2016/17.

Представники 38 національних асоціацій дізналися свою долю в попередньому і проміжному раундах змагань, - інформує «СЕ».

Проводити жеребкування голові Комітету УЄФА з дитячо-юнацького та масового футболу Шандору Чаньї допомагав Мустафа Езер, тренер команди з Анкари, яка грала у фінальному турнірі цього року в Ірландії і отримала приз Fair Play.

Представник України, а ним має бути переможець аматорського чемпіонату, потрапив у групу 1 разом з мальтійською командою, яка стане господарем міні-турніру, французькою, і одним з вихідців попереднього раунду. Ігри в нашій компанії пройдуть 5-9 жовтня.

У фінальний турнір потраплять переможці восьми груп. Проведення змагань заплановано на другу половину червня 2017 року. Матчі фінальної стадії прийме один з її учасників.

В цьому році чемпіонами України став клуб «Балкани» з села Зоря Саратського району Одеської області, в якому живуть в основному етнічні болгари. У фіналі, що проходив у Києві на НТК імені Баннікова, був обіграний «Рух» з Винників з Олександром Алієвим і Максимом Шацьких - 2:1.

А в серпні цього року «Балкани» лише на 86-й хвилині кубкового матчу дозволили «Дніпру» забити єдиний м'яч. Але ось у листопадовому фіналі аматорського Кубка України поступилися «Гірникові» з Соснівки Львівської області - 1:2, 0:0.