Леонід Гусін: «Я вибачаю Шевченка»

Динамо Київ 11 Грудня, 11:26 6142
Леонід Гусін: «Я вибачаю Шевченка»
Батько Гусіна - про початок кар'єри сина та матч пам'яті.
«Фактично, Андрій був непоганим форвардом. Загальнофізична, спортивна і спринтерська підготовка дали йому швидкісні якості. Він міг втекти від захисників, як це сталося в першому матчі у Вищій лізі. Андрій тоді у Львові залишив «з носом» двох опікунів і забив два м'ячі за «Карпати». А вперше його помітив Володимир Журавчак. Спочатку він був тренером «Газовика» (Комарно), куди запросив Андрія. Мій син там забив за півсезону 9 м'ячів. Згодом Журавчак пішов тренером у «Карпати» до Мирона Маркевича і взяв Андрія з собою. Маркевичу це сподобалося, він вирішив дати Андрієві шанс показати себе. Тож син був форвардом. Тим паче, при зрості 188-189 сантиметрів він дуже добре грав головою. Плюс - у нього була швидкість», — розповів батько Андрія Гусіна в інтерв'ю «Футбол 24».

«Лобановський прийшов, на першій же грі побачив Андрія і сказав: «От ця людина мені потрібна». Поставив його опорним. З цього все й почалося.Тож не гравці винні у тому, що не годяться. Винні ті люди, які не бачать і не хочуть бачити когось десь. Дітей поганих немає, є погані вихователі. Так і у великому спорті. В мене давно є бажання сказати тренерам: не шукайте причину в гравцях, шукайте її в собі. Якщо не бачиш - покажи іншому, може, він побачить. До речі, це було кредо Андрія, коли він вже сам став тренером», — згадує Леонід Гусін.

«На матчі пам'яті були практично всі, крім Каладзе і Шевченка. За два тижні до матчу я телефонував Шевченку і він запевнив, що буде. Але за два дні до початку сказав, що у нього сімейні проблеми. Я його вибачаю. Ну а Каладзе як міністра я не можу докоряти - державні справи. Всі інші приїхали - 99 відсотків з того складу «Динамо» 90-х років. Це - найголовніше», — розповів Леонід Гусін.