Експерт: «Навесні гру «Динамо» має посилити Теодорчик»

Динамо Київ 11 Грудня, 13:39 1340
Експерт: «Навесні гру «Динамо» має посилити Теодорчик»
Наставнику київського «Динамо» Сергію Реброву вдалося створити у команді конкуренцію на кожну позицію.

Таку думку висловив журналіст сайту «UA-Футбол» Іван Вербицький.

«У цього «Динамо» є привабливий ігровий почерк. І без різниці, хто його поставив – Ребров, Ріанчо чи тренерський штаб у спілці. Відзначити хотілося б інше. Впродовж усієї осінньої частини сезону Реброву вдавалося залишати підопічних голодними з ігрової точки зору. Конкуренцію відчував кожен футболіст без винятку.

Показово, що лідер команди Ярмоленко був невдоволений заміною в другому таймі начебто рядового матчу внутрішнього чемпіонату проти «Чорноморця». Справжнього конкурента не має хіба Рибалка. Він – осьовий гравець команди, який поєднує між собою оборонну і атакувальну ланки. Велозу і Петровіч диригувати цим балансом рівноваг поки не здатні.

Навесні гру команди може підсилити нападник Теодорчик. Навіть у перших після пов'язаної з травмою п'ятимісячної паузи матчах Лукаш мав моменти у кожній грі. Агресивний, жадібний до голів форвард штрафного майданчика – з ним Ребров розширить діапазон варіантів ведення атакувальних дій. Теодорчик відрізняється від технічного Мораєса і швидкісного Кравця.

Та треба бути реалістами. До весни «Динамо» не зможе підсилити своєї гри настільки, щоб мати шанси у боротьбі з переможцями груп Ліги чемпіонів. То за умови, що з «Зенітом» кияни зіграти не можуть. Тому ключовий для «Динамо» матч весни вочевидь відбудеться в межах 30 квітня, коли кияни зійдуться з «Шахтарем», - каже Вербицький.