Джермейн Ленс: «Для мене немає жодних проблем грати в такому графіку»

Динамо Київ 4 Листопада, 10:01 692
Джермейн Ленс: «Для мене немає жодних проблем грати в такому графіку»
Після поразки від луганської «Зорі» нападник «Динамо» Джермейн Ленс прокоментував гру та відповів на кілька запитань.

- Я дуже засмучений, оскільки цей матч було зовсім необов'язково програвати. Ми старалися, грали у футбол, намагалися використовувати створені можливості, але в підсумку, вони забили два м'ячі, а ми жодного.

- Чи було для вас несподіванкою, що « Зоря» виявилася настільки сильним противником?

- Ні, вони, в основному, грали на контратаках, це єдине, в чому вони досягли успіху. Велику частину гри ми володіли м'ячем, створили безліч моментів, але не забили.

- Що тренер сказав вам змінити у грі в перерві?

- Ми повинні були доводити до логічного завершення наші атаки, бути точнішими в кінцівці, під час завершальних ударів. Ми намагалися це робити в другій половині гри, але « Зоря» забила ще один м'яч, скориставшись нашою помилкою. На цьому, мабуть, для нас гра була закінчена.

- Олег Блохін сказав, що вся справа у відсутності реалізації...

- Так, це була найбільша проблема.

- У цьому турі конкуренти « Динамо», в тому числі, і «Шахтар», втратили свої очки, прикро, що не зуміли цим скористатися?

- Ще й як! Але, на жаль, нічого вже не поробиш. У наступному турі нас знову чекає виїзний матч у Луцьк проти «Волині», яка обіграла « Шахтар», так що буде не менш важко.

- Але колись ви вирушите до Швейцарії на гру з «Туном » у Лізі Європи...

- Так, це також для нас дуже важлива гра. Останнім часом, мало того, що ми граємо двічі на тиждень, так ще йде ціла серія з виїзних поєдинків. Але нічого, для мене абсолютно не важко грати в такому графіку, ніяких проблем немає.