Євген Волинець: «Нам зараз потрібні очки»

Динамо Київ 4 Листопада, 10:31 867
Євген Волинець: «Нам зараз потрібні очки»
Незважаючи на мінімальну поразку від «Олександрії» воротар нашої команди Євген Волинець був визнаний організаторами зустрічі найкращим у складі «біло-синіх».

Воротар «Динамо-2» Євген Волинець був визнаний організаторами зустрічі найкращим у складі «біло-синіх», незважаючи на мінімальну поразку від «Олександрії».

- Грали ми непогано. «Олександрія» - один з лідерів 1-ї ліги і мені здається, що ми виглядали гідно. Шкода, що пропустили на останніх хвилинах. Може, чогось не вистачило. Можливо, везіння. Тим не менш, ми задоволені. Не результатом, але власною грою.

- В обороні відбулася ротація, та й роботи у тебе було чимало. Як би ти оцінив дії наших захисників?

- Вся команда зіграла непогано, досить надійно. Особливих моментів у них не було. Хіба що зі стандартних положень, але ми не дали їм нічого створити.

- Гольовий удар був з розряду тих, які не беруться?

- Не сказав би. Складно сказати, чого не вистачило в тому епізоді. Мені здається, щось можна було зробити, адже я стою на воротах, щоб виручати команду. Цього разу не вийшло. Бачив і момент удару, і м'яч, але... Потрібно працювати.

- Почесний приз і звання кращого футболіста в цьому матчі в «Динамо-2» тобі якось гріє душу?

- Приємно, звичайно. Але більше хочеться здобувати очки. Всі знають, в якому становищі знаходиться команда. Нагороди - така справа, а нам зараз потрібні очки.