Ігор Суркіс: «Потрібно об'єднатися і не ділитися на білих і червоних, чорних і помаранчевих»

Динамо Київ 12 Грудня, 18:20 744
Ігор Суркіс: «Потрібно об'єднатися і не ділитися на білих і червоних, чорних і помаранчевих»
Президент київського «Динамо» висловив свою думку щодо нагальних проблем у вітчизняному футболі.

- Немає сенсу сьогодні розвивати футбол, вкладати в нього гроші, душу і серце, якщо сьогодні ми отримуємо важливий матч Ліги чемпіонів і наступний матч, я це підкреслюю, і наступний матч збірної - без глядачів. Тому що комусь хочеться надіти на груди фашистський хрест. Це загальнонаціональна проблема. Ми всі повинні працювати, всі повинні об'єднатися і не ділитися на білих і червоних, чорних і помаранчевих. І всім світом боротися проти цього.

Якщо ви пам'ятаєте, свого часу Англія отримала п'ять років дискваліфікації, коли там загинуло багато вболівальників. І Англія зуміла це побороти. Так нам до цього треба ще довести, щоб ми схаменулися?

У нас в країні йде війна. Ситуація така, що всім важко. Але ми, футбольні люди, повинні спробувати зберегти, а не руйнувати футбол. Я стільки років у футболі, стільки витратив здоров'я, що мені буде дуже прикро, якщо ми втратимо наш чемпіонат. Ми з Рінатом Ахметовим та Ігорем Коломойським потім просто не доживемо до його повернення на рівень чотирьох-п'ятирічної давності - сказав Суркіс в ефірі телеканалу «Футбол 1».