Артем Федецький: «У нас не та збірна, щоб бути хлопчиками для биття»

Збірна України 13 Грудня, 13:16 873
Артем Федецький: «У нас не та збірна, щоб бути хлопчиками для биття»
Захисник збірної України розповів про свої враження від суперників «синьо-жовтих» на Євро-2016.
»Цікава група. З поляками грали двічі. З Німеччиною також грали ще при Блохіні, щоправда, товариський матч. Можливо, трішки змінилася команда, але команда - хороша. Чемпіони світу, що тут ще додати? Північні ірландці теж заслуговують на увагу, в них англійський стиль футболу. Більш-менш рівні суперники, якщо не брати до уваги німців. Вони все ж рангом вищі.

Німеччина є Німеччина. Навіть приказка є така: «Хочеш купити машину - купи німецьку машину». У футболі аналогічно. Ця команда працює як єдиний механізм. Але в них також є слабкі сторони. А в нас буде час, щоб підготуватися. З будь-якою збірною можна грати. Головне - не боятися. Німеччина - це команда, яка сама грає і дає грати іншим.

Північна Ірландія? Якщо чесно, то ще нікого не знаю. Можливо, когось таки знаю. Я просто іноді плутаю цих футболістів, бо є дві Ірландії. А ось збірна Польщі добре знайома нам. Крихов'як, лідер команди Левандовські, хороші воротарі.

Як мінімум потрібно боротися за вихід з групи - це однозначно! Бо їхати туди, щоб бути хлопчиками для биття... Повірте - в нас не та збірна. У нас хороша команда з чудовим підбором футболістів, з хорошим тренерським складом. Михайло Іванович, підозрюю, щось придумає на фінальну частину. Та й у нас настрій буде відповідний до фінального форуму. Думаю, все складеться нормально. Як ми грали в групі один за одного, так продовжимо і у Франції», - цитує Федецького «Футбол 24».