Вадим Євтушенко: «Хочеться, щоб у «Динамо-2» була серйозна конкуренція»

Динамо Київ 13 Грудня, 14:04 764
Вадим Євтушенко: «Хочеться, щоб у «Динамо-2» була серйозна конкуренція»
Старший тренер «Динамо-2» Вадим Євтушенко підбив підсумки виступу команди в осінній частині сезону 2015/16.

- Підбиваючи підсумки осінньої частини сезону, можна сказати, що в першу чергу потрібно вирішувати проблему забивного нападника? Також, напевно, варто відзначити гру команди в захисті та невелику кількість пропущених м’ячів…

- У захисті в нас грали гравці із так званої «старої обойми», які змужніли у фізичному плані. Що стосується центральної ланки, то нашим основним трикутником був Цибульник-Ісраїлов-Суарес, але оскільки Суарес швидше за все піде з команди, доведеться шукати, ким замінити. Зараз узагалі не можна щось загадувати наперед. Практично до кінця березня ми не будемо знати напевно, з ким із гравців гратимемо у весняній частині сезону.

- Не забиваючи м’ячі, й результат не зовсім той, який хотілося би бачити…

- Звичайно, коли не забиваєш, важко досягати позитивного результату. У той же час, ми не дуже багато пропускаємо, що дозволяє набирати очки. Був період, коли ми через власні помилки не могли виграти шість матчів поспіль…

- Які подальші плани у команди?

- Скоріше за все, зберемося після Різдва, й у нас буде тиждень підготовки до Меморіалу Макарова. Подивимося, яка в нас буде команда, якою буде подальша доля орендованих гравців. Важко щось прогнозувати. Поки ж можу сказати, що нас, напевно, залишить Дієго Суарес, у якого закінчується контракт, також у Чорноморця у квітні спливає угода з клубом. Відповідно, втрачаємо двох досвідчених гравців. А там уже будемо дивитися – можливо, хтось із хлопців піде в оренду, хтось повернеться.

- Чи будете рекомендувати когось із гравців тренерському штабу першої команди?

- Тренери першої команди самі все бачать. Після того, як завершилися змагання в усіх турнірах, буде проведена тренерська нарада, де буде прийматися колегіальне рішення, хто з гравців має залишатися в обоймі першої команди, молодіжної, другої команди тощо.

- Але ви будете відстоювати власні позиції, або знову «Динамо-2» формуватиметься за остаточним принципом?

- Так склалося влітку, що в нас забрали велику групу гравців, і певний час у розпорядженні було лише 14 футболістів. Після того, як до нас приєдналася молодь, уже можна було хоча б проводити повноцінний тренувальний процес. Зараз людей вистачає, але при цьому хочеться, щоб була серйозна конкуренція. А на деяких позиціях її якраз і немає.