Унаї Мельгоса Соррілья: «Нашій молоді ще є над чим працювати»

Динамо Київ 13 Грудня, 14:47 632
Унаї Мельгоса Соррілья: «Нашій молоді ще є над чим працювати»
Іспанський фахівець Унаї Мельгоса Соррілья, якому довірено у клубі оперативне керівництво командою U-19, підбив підсумки першої частини сезону, в якій його підопічні зуміли вийти у плей-офф Юнацької Ліги УЄФА.

- Після останнього матчу в першій половині поточного сезону президент подякував хлопцям за виконану роботу, сказав, щоб вони не зупинялися, адже це тільки початок прогресу.

Що стосується мене, то можу побажати, щоб гравці були залежні не лише від результату. Потрібно завжди тримати марку, незалежно від результату. Потрібно звертати увагу на інші речі, покращувати свої дії та по максимуму використовувати ігровий час, який їм надається. Ми не можемо втрачати жодної хвилини.

Навіть коли все виходить, потрібно продовжувати свою роботу, звертати увагу на інші речі, які можуть послужити нам в подальшому для розвитку. Ми – «Динамо» Київ і не можемо зациклюватися на одному тільки результаті. Не можна дозволяти динаміці матчу падати, незважаючи на велику перемогу або поразку. Іноді бувають ситуації, коли команда поступається, і вважає, що цей матч закінчився, потрібно переходити до іншого і починати до нього готуватися прямо зараз. Точно так само і виграючи: потрібно готуватися до наступного поєдинку вже в цьому.

Також не варто забувати, що футболіст повинен отримувати задоволення від гри, ніколи не переставати бути справжнім професіоналом, а не просто гравцем. В цьому плані нашим молодим футболістам ще є над чим працювати. Вони - не просто перспективна молодь, а вже активно стукають у двері першої команди. «Динамо» покладається на українських гравців, відповідно, хлопці повинні розуміти, що вони також є частиною колективу, і показувати, що вони - єдина команда, а не окремі особистості.