Як відпочивають київські динамівці? Випуск #1

Динамо Київ 14 Грудня, 10:38 7235
Як відпочивають київські динамівці? Випуск #1
Із початком зимивого міжсезоння гравці київського «Динамо» відправилися у відпустку. З різних куточків світу вони діляться світлинами зі свого відпочинку.

Ми регулярно стежитемо за оновленнями сторінок в соціальних мереж футболістів «Динамо» та їхніх коханих і робитимемо фото та відео-добірки.

А сьогодні, до вашої уваги, перший випуск нашої рубрики.

Отож, розпочнемо з капітана «біло-синіх» Олександра Шовковського. Він ділиться і фото, і відео, а відпочиває, напевно, на Мальдівах.Віталій Буяльський зі своєю коханою Аліною відпочивають на Мальдівах.

Євген Хачеріді зі своєї коханою Вікторією для відпочинку також обрали Мальдіви.

Владислав Калітвінцев із Одеси теж відправився на Мальдіви. І теж не сам.Домагой Віда зі своєю дружиною Іванною відпочиває в Дубаї.

Артем Кравець з коханою Анною відпочивають ... ніколи не здогадаєтесь... На Мальдівах!Лукаш Теодорчик відправився на Батьківщину і зі своєю «другою половинкою» відочиває у Варшаві.Александар Драгович, як і обіцяв, ніжиться на пісочку в Дубаї.
Жуніор Мораєс також відправився в рідні краї і насолоджується відпусткою в колі сім'ї у Сантусі.Ось так містично і яскраво відпочиває Дениc Гармаш зі своєю коханою.


Ну і завершимо цю добірку фото від Мігеля Велозу, котрий в Мілані зустрів «великого Сальваторе» ...

і разом з коханою Паолою побував на «X-Factor».