​Лео Мессі: «Я ніколи не буду виконувати гімн Аргентини»

Світовий футбол 14 Грудня, 11:03 1066
​Лео Мессі: «Я ніколи не буду виконувати гімн Аргентини»
Лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі різко відповів на критику з приводу його виступів за збірну, а також заявив, що не збирається співати гімн.
«Мене дратує, коли хтось каже, що я не викладаюся в матчах за збірну Аргентини. Ми двічі вийшли у фінал – на ЧС-2014 і Кубку Америки-2015, але всі так кажуть про це, ніби ми нічого не досягли. Так, ми не зуміли виграти, але двічі дійшли до самого кінця, а не вилетіли на стадії 1/8 фіналу!

У збірній Аргентини були погані часи, але ми змогли їх подолати. Ми програли у фіналі мундіалю збірній Німеччини, у складі якої багато чудових футболістів. При цьому ми мали шанс перемогти. А чилійцям взагалі поступилися в серії пенальті.

Національний гімн? Мене злять люди, які критикують мене за те, що я його не співаю. Я ніколи не буду цього робити! Мені не потрібно його співати його, щоб відчути всю його важливість. Для кожного це своє. Мій пріоритет – перемога збірної на турнірі. Сподіваюся, це станеться на Кубку Америки-2016», — наводить слова Мессі footboom.com, посилаючись на Mundo Deportivo.