Вісенте Гомес: «В цілому я задоволений динамікою, яку показують хлопці»

Динамо Київ 14 Грудня, 12:12 592
Вісенте Гомес: «В цілому я задоволений динамікою, яку показують хлопці»
Старший тренер молодіжної команди київського «Динамо» Вісенте Гомес розповів про те, якими видалися для нього і його підопічних перші шість місяців поточного сезону.

- Як я і говорив із самого початку, найважливіше в роботі дубля - щоб футболісти покращували свою гру, прогресували, росли, стукалися в першу команду, де б використали свій шанс. Думаю, в цьому плані ми своє завдання виконуємо, хоча не менш важливо, щоб вони продовжували в тому ж дусі. Гравці повинні розуміти, що потрібно прогресувати і працювати над своєю грою.

У деяких наших футболістів були травми, і нам потрібно було виходити з подібних ситуацій, вирішувати, як це зробити найкращим чином.

В цілому я задоволений тією динамікою, яку показують хлопці. Вони не зупиняються, продовжують набирати кондиції, у них є бажання показувати певний рівень гри і покращувати його. Це найбільше мене і радує.

Хвилююся ж я не стільки через результати, скільки через те, що не завжди виходить те, що ми хочемо. Це необхідно і самим гравцям, і команді.