Сергій Палкін: «Амбіції «Шахтаря» - виграти Лігу Європи»

Футбол України 14 Грудня, 16:56 461
Сергій Палкін: «Амбіції «Шахтаря» - виграти Лігу Європи»
Генеральний директор «Шахтаря» - про «Шальке», з яким гірники зустрінуться у 1/16 фіналу Ліги Європи, та великі амбіції донецької команди у цьому турнірі.
«Свого часу, досить давно, ми з «Шальке» вже зустрічалися. Як зараз пам'ятаю: ми виграли у них вдома з рахунком 1:0 - Агахова провів прекрасний гол. Думаю, ми повинні діяти в тому ж дусі. Сильна команда. За рейтингом УЄФА серед тих, хто сьогодні брав участь у жеребкуванні, «Шальке» йде в лідерах. І взагалі німецький чемпіонат - один із найсильніших в Європі. Потрібно грати і перемагати! Суперник сильний, але я вважаю, що він нам по зубах.

У футболі не буває дрібниць, і в наших іграх це теж буде дуже важливо. Тому потрібно ставитися до матчів дуже уважно, концентруватися на них і проходити далі.

У нас амбіція тільки одна - перемагати, проходити якнайдалі і вигравати цей турнір. Немає сенсу просто брати участь у Лізі Європи - сьогодні ми команда не того рівня. Якщо туди потрапляєш, її треба вигравати», - цитує Палкіна офіційний сайт «Шахтаря».