«Динамо» U-17 - переможець «Кубка «Шерифа» - 2015»!

Динамо Київ 15 Грудня, 11:26 797
«Динамо» U-17 - переможець «Кубка «Шерифа» - 2015»!
З 7-го по 12-е грудня в Тирасполі проходив «Кубок «Шерифа» - 2015», в якому брали участь 6 команд, у тому числі і київське «Динамо».

За головний приз разом з «біло-синіми» боролися «Шериф-98» (Тирасполь), «Динамо» (Тбілісі, Грузія), «Дунав-2010-Русе» (Болгарія), «Шериф-99» (Тирасполь), «Ягодина» (Сербія). Майже всі суперники були на рік старші за наших хлопців. Команди грали кожна з кожною по круговій системі. Обігравши всіх своїх суперників, динамівці за тур до кінця стали переможцями міжнародного турніру.

Детальніше про виступ своїх підопічних розповів тренер динамівців Віталій Косовський:

- У першому матчі ми зустрічалися з болгарською командою «Дунав-2010» та обіграли її 4:1. Потім був поєдинок з молодшою командою господарів - «Шерифом-99», який також впевнено перемогли - 6:0. Далі - «Динамо» Тбілісі. Гідний суперник, вийшла гарна гра і за напруженням, і у всіх відношеннях. У підсумку ми святкували перемогу з мінімальним рахунком 1:0.

Обігравши з таким же рахунком сербську «Ягодину», ми достроково посіли перше місце і стали недосяжними для суперників. Вийшла важка гра, команда суперника дала бій. «Ягодина» намагалася грати персонально, обмежувала нас у просторі, але ми все одно знайшли момент, провели хорошу контратаку і завершили її голом. Перед матчем ми говорили гравцям про те, що буде непросто, що «Ягодина» буде провокувати. Таке ми бачили в кожній їхній грі. Але я думаю, що ми і з цим впоралися.

Останній матч вже нічого не вирішував, але ми розуміли, що потрібно зіграти гідно. Хлопці молодці, впоралися, незважаючи на те, що суперник був на рік старший.

Сподобалися умови, в яких ми перебували і грали, вони чудові, манеж - розкішний. Залишилися тільки найпозитивніші емоції. У перших двох матчах ми зіграли на дуже хорошому рівні. Правда, суперники не дали того опору, на який ми розраховували. А ось наступні поєдинки вийшли бойовими у всіх аспектах.
Це був останній міжнародний турнір в цьому році. Тепер у хлопців відпустка і відпочинок. А 18-го січня ми знову зберемося і почнемо роботу.

Пропонуємо вашій увазі результати матчів за участю «Динамо» U-17:

«Динамо» - «Дунав-2010» (Болгарія) - 4:1

«Динамо» - «Шериф-99» 6:0 (Попов, 8, Савельєв (автогол, 19), Козиренко, 39, Дришлюк, 51, Козиренко, 63, Борщов, 67)

«Динамо» - «Динамо» Тбілісі (Грузія)- 1:0 (Стрижак, 61)

«Ягодина» (Сербія) - «Динамо» - 0:1 (Янаков, 55).

«Шериф-98» (Тирасполь) - «Динамо» - 1:2 (Янаков, 21, Левенець, 30 - Каймаков, 49)

За підсумками турніру приз найкращого захисника отримав Денис Попов. Найкращим нападником змагань став Юрій Козиренко.