Ще один клуб може зникнути з футбольної карти України

Футбол України 15 Грудня, 14:54 2895
Ще один клуб може зникнути з футбольної карти України
Лист про зняття зі змагань прислав ФК «Полтава».
«Черговий п ... підкрався непомітно і з несподіваного (на перший погляд) напрямку. Лист-повідомлення про зняття зі змагань прислав ФК «Полтава» - благополучний з усіх боків клуб. Ось так - зовсім недавно я брав участь у відкритті клубної бази, захоплювався тим, як все зроблено ...

У чому ж причина? Гроші у клубу є, там міцний господар Леонід Соболєв. Але йому відверто набридло вирішувати питання по землі - у «Полтави» геть відсутні можливості для розвитку, клуб просто-напросто задихається в тих рамках, які навмисно й ненавмисно виставляють йому місцеві та центральні влади. Ніщо так не душить, як байдужість, ви повинні розуміти ... Тим більше, в наш час кожного, хто вкладає хоч якісь гроші у футбол, потрібно любити, пестити і леліяти! Думаю, президент «Оболоні» Олександр Слободян свого часу неабияк промучився і продовжує, в принципі, мучитися з ділянкою під стадіон, повинен розуміти Соболєва та «Полтаву» як ніхто інший.

Дуже шкода. Лелію слабку надію - вдарити як слід на сполох, спробувати щосили допомогти Полтаві і змусити Леоніда Давидовича передумати. Чорт візьми, навіть не думайте ось так от йти! Не здавайтесь!

Три пункти:
1) земля для розширення бази - там не кабаки, там поля будувати будуть!
2) земля під стадіоном «Локомотив» - три роки віз на одному місці стирчить;
3) земля під будівництво нового стадіону, який Соболєв готовий повністю профінансувати.

Якого ..., полтавчани? Невже це і справді нікому не цікаво, якщо не підмазати і не занести?!» - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.