"Волинь": Інвестор припинив фінансування, але матч з "Динамо" відбудеться

Динамо Київ 4 Листопада, 16:32 888
Волинь: Інвестор припинив фінансування, але матч з Динамо відбудеться
Вже повідомлялося, що зараз навколо луцької «Волині» дуже напружена ситуація зважаючи на конфлікт футбольного клубу з губернатором регіону Борисом Клімчуком...
Вже повідомлялося, що зараз навколо луцької «Волині» дуже напружена ситуація зважаючи на конфлікт футбольного клубу з губернатором регіону Борисом Клімчуком. Повідомлялося навіть, що через таких от непорозумінь команда може навіть не вийти на матч 16-го туру проти київського «Динамо», а інвесторові може набриднути вкладати гроші в клуб.
 
Як вдалося дізнатися FootBoom.com з власних джерел, ситуація у «Волині» погіршилася. Головний інвестор команди знову припинив фінансування клубу і тепер повторюється ситуація, що склалася навесні. Головним інвестором поставлена ​​умова, згідно з яким, для того щоб знову було відновлено виділення коштів - повинна повністю зважитися ситуація з екс-президентом клубу Василем Столяром і повинен бути наведений порядок з місцевою федерацією футболу.
 
Мовчить щодо даної ситуації ФФУ, яка ще 21 жовтня отримає лист з проханням про допомогу, адже над клубом знову нависла загроза. На завтра у Луцьку запланований мітинг біля будівлі обласної адміністрації.
 
Зате є і позитивні новини - матч з київським «Динамо» точно відбудеться. Віталій Кварцяний вже зверстав план підготовки до майбутнього матчу і всерйоз налаштований, щоб перемогти київський клуб. З завтрашнього дня надійдуть у продаж і квитки на матч проти киян.