ФФУ ніколи не просила ФІФА про дискваліфікацію "Арени Львів"

Динамо Київ 4 Листопада, 16:39 807
ФФУ ніколи не просила ФІФА про дискваліфікацію Арени Львів
Сьогодні низка українських інтернет-видань поширили повідомлення про те, що Федерація футболу України в особі першого віце-президента Сергія Стороженка сама попросила ФІФА дискваліфікувати "Арену Львів".
 
Підтвердити або спростувати цю інформацію "Террикон" попросив керівника Департаменту інформації ФФУ Павла Тернового.
 
"Тема матеріалу "ФФУ сама запропонувала FIFA дискваліфікацію Арени Львів" і сенс заперечень ФФУ в ДК ФІФА не відповідають один одному і явно спотворені автором з метою створення скандалу. В черговий раз звертаюся до тих ЗМІ, які хочуть наростити власний рейтинг на поширенні необ'єктивної інформації : це не додає вам честі.
 
Очевидно, що тих, хто готував вказаний матеріал абсолютно не цікавлять перспективи українського футболу, а метою є інтриги і спроби дискредитації Національної федерації та її керівництва.
 
У тексті згаданих заперечень ФФУ чітко викладена позиція, яка полягає в тому, що Федерація просить ФІФА погодитися з можливістю розгляду і застосування дисциплінарних санкцій до стадіону у Львові силами самої ФФУ, а також просить ФІФА погодитися з подібними намірами.
 
Ні про яке прохання застосувати санкції до "Арени Львів" з боку ФІФА мови не йде і будь-який адекватний журналіст і читач може переконатися в цьому, прочитавши текст самого документа.
 
І дуже важливо, щоб всі зрозуміли: стадіон у Львові - це гордість України, і нашим наміром було і є бажання захистити його від тривалої дискваліфікації, про що йде мова як у цьому документі, так і в подальшій апеляції ", - заявив Терновий.