ФК «Полтава» повідомив про зняття з Першої ліги

Футбол України 16 Грудня, 13:18 482
ФК «Полтава» повідомив про зняття з Першої ліги
Футбольний клуб «Полтава» на своєму сайті повідомив про зняття з чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги сезону 2015-2016 рр.

Дане рішення було прийнято клубом враховуючи той факт, що майже три роки клуб намагається розвиватися та відповідати вимогам і критеріям, необхідним для атестації футбольних клубів, але це неможливо виконати з ряду причин, що не залежать від клубу:

  • клуб не має можливості створити належні умови для відкриття та якісної роботи дитячо-юнацької футбольної школи в структурі клубу, а саме відсутня необхідна інфраструктура (футбольні поля, сучасні роздягальні та т.ін.). Це питання залишилося поза увагою Кабінету Міністрів України та інших компетентних органів. До цього часу клубу не надано дозволу на відведення земельної ділянки біля бази ФК «Полтава» за адресою: Полтавський район, с. Копили, вул. Здоров’я, 1 для влаштування нових футбольних полів;


  • клуб не має можливості створити комфортні та безпечні умови для футбольних команд та вболівальників під час проведення ігор, а саме: майже три роки в зв’язку з недосконалістю в земельному законодавстві України та небажання компетентних органів вирішувати проблемні питання клуб не може оформити право користування земельною ділянкою (стадіон «Локомотив») за адресою: м. Полтава, вул. Пролетарська, 29б, для проведення реконструкції стадіону;


  • будівництво нового сучасного стадіону в кварталі, обмеженому вулицями Енгельса, Пушкарівською та Артема, в м. Полтаві тривалий час не вирішується, оскільки органи місцевого самоврядування зволікають з розглядом питання щодо виділення для цього земельної ділянки.


Не вирішення даних питань не дає можливість для подальшого та всебічного розвитку клубу як сучасного та європейського, а також розвитку та популяризації здорового способу життя серед молоді в регіоні.