Сергій Палкін: «Сподіваємося вже через два місяці мати новий формат чемпіонату, з яким підемо до ФФУ»

Футбол України 16 Грудня, 15:10 889
Сергій Палкін: «Сподіваємося вже через два місяці мати новий формат чемпіонату, з яким підемо до ФФУ»
Генеральний директор «Шахтаря» розповів про результати Загальних зборів учасників Прем'єр-ліги.
«Сподіваюся, що формат чемпіонату все-таки буде змінюватися. Донецький «Шахтар» не раз казав про те, що ми за позицію, яка може врятувати чемпіонат. На даний момент ми незрозуміло як закінчимо сезон, тому потрібно зробити формат, який почне заробляти та буде цікавий вболівальникам.

Зараз на футбольні матчі приходить по 200 людей. Представники телетрансляторів сказали, що якщо так продовжуватиметься й надалі, то 50% ігор вони взагалі показувати не будуть.

Тому робоча група, до якої кожен клуб делегує своїх представників, працюватиме над новим форматом, вислухає думки багатьох клубів та розробить формат, який буде цікавий перш за все вболівальникам. А якщо чемпіонат буде цікавий вболівальникам, то він буде цікавий і для телетрансляторів. Сподіваємося вже через два місяці мати новий формат чемпіонату, з яким підемо до Федерації футболу України, а вона прислухається до думки клубів.

Щодо розподілу коштів від телетрансляцій позиція «Шахтаря» наступна: якби економічна ситуація в Україні була іншою, то пропозиції Прем᾿єр-ліги мають логіку, з точки зору європейського досвіду це правильно. Але оскільки у клубів немає фінансів, ми прийняли рішення розподілити кошти рівними частинами між усіма клубами, щоб якось підтримати наших товаришів, у яких навіть немає грошей заплатити за світло, не кажучи вже про зарплати», - сказав Палкін.