Олександр Бойцан: «Впевнений, що навесні «Металіст» гратиме в чемпіонаті»

Футбол України 16 Грудня, 15:39 501
Олександр Бойцан: «Впевнений, що навесні «Металіст» гратиме в чемпіонаті»
Спортивний директор «Металіста» після Загальних зборів учасників Прем'єр-ліги розповів про плани харківської команди в новому році та новий формат чемпіонату.
«Впевнений, що навесні «Металіст» гратиме в чемпіонаті, а за цей час намагатимемося вирішити свої фінансові питання.

Тим, хто каже про Першу лігу, запропоную самим відпочити у цій першості, а потім повернутися. Грати у Першій лізі не хоче не тільки «Металіст», але й вболівальники та місто. Думаю, що все буде нормально.

Ведеться величезна робота, місто «кипить», як великий мурашник. Думаю, що плоди цієї праці будуть помітні у найближчі два-три тижні.

Ми не шукаємо нових інвесторів. Ми шукаємо можливіть клубу існувати так, щоб футболісти отримували зарплатню, а клуб зростав та міг розвиватися. Однозначно, борги треба повертати, і ми знаємо, як це зробити.

14 січня команда збирається у Харкові, 24-го вилітаємо на перший збір до Туреччини, а на середину лютого запланований другий збір у Туреччині.

Стосовно орендованих футболістів будемо розмовляти з «Динамо» та «Шахтарем». Гравці, які захочуть залишитися в «Металісті», залишаться в команді. Ніхто не розривав контракт, всі на місці, крім Назаренка, який пішов ще в жовтні», - розповів Бойцан.