​Віктор Вацко: «Мені цікаво, хто з хороших футболістів погодиться їхати грати в цю «Бардак-лігу»?»

Футбол України 16 Грудня, 23:08 3079
​Віктор Вацко: «Мені цікаво, хто з хороших футболістів погодиться їхати грати в цю «Бардак-лігу»?»
Відомий коментатор поділився думками про підсумки загальних зборів учасників Прем'єр-ліги.

- У мене більше немає запитань стосовно «фількіної грамоти» під назвою «Меморандум...», підписаної влітку.

З одного боку, я розумію логіку намірів. Розумію боязнь зруйнувати усе раніше створене. Навряд чи тому ж Генінсону хочеться увійти в історію директором, при якому зник елітний дивізіон українського футболу...

З іншого боку, я бачу циніків і негідників, які із задоволенням цю боязнь використовують у власних цілях, навіть не намагаючись виконувати власні зобов'язання. І мені смішно сьогодні читати інтерв'ю Бойцана про те, що Металіст знає, де знайти гроші, щоб погасити борги. Багатомільйонні у доларах!!! Після усіх історій про виведені з України протягом 1,5 року мільйони доларів за проданих футболістів і телеправа. Півтора року вони не платять і палець об палець не вдарили, щоби бодай спробувати виконати те, чого вимагав меморандум, який вони підписали... За ці півроку боргів уже на новий меморандум назбиралося! А ось сьогодні знають, де знайти! І в 2021-му обов'язково знайдуть! Лише вірте!

Я бачу, що клуби, фактично, отримали можливість абсолютно безкарно не виконувати умови контрактів.

Я бачу, що те, за що одним раніше знімали очки і забороняли трансферну діяльність, іншим зараз просто зійде з рук.

Здивований, що спонсорські кошти вирішили поділити порівну, а не віддати все бідолашним Металісту та Говерлі під слоганом благого наміру порятунку українського футболу.

І тепер мені цікаво, хто із хороших футболістів погодиться їхати грати у цю «Бардак-Лігу», знаючи, що тут запросто можуть не розрахуватися за умовами контракту. У кого буде бажання тут пограти із великою вірогідністю потім роками відсуджувати зароблене за контрактом у різноманітних судах? І про яку бізнес-складову для телебачення і спонсорів продукту під назвою «Бардак-ліга» можна говорити у перспективі?

Хаос і беззаконня породжують хаос і беззаконня - змінюй формати чемпіонату чи не змінюй. А зараз, боюсь, у нас ще й прецеденти народжуються. Правові. І дуже небезпечні, оскільки дозволяють вкрай різноманітне трактування того, що раніше називалося регламентними нормами, - написав Вацко у своїй конференції на «MatchDay».