Популяризація футболу серед студентів

Футбол України 17 Грудня, 23:29 629
Популяризація футболу серед студентів
17 грудня в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua» відбулася прес-конференція, присвячена початку партнерства компанії ТОВ «Парі-Матч» з Футбольною асоціацією студентів м.Києва (ФАСК).

Компанія ТОВ «Парі-Матч» офіційно уклала договір про співпрацю з Футбольною асоціацією студентів Києва, яка проводить студентські змагання з футболу та футзалу серед вищих навчальних закладів столиці.


«Нам приємно надати підтримку Футбольній асоціації студентів м. Києва в організації змагань. У студентстві ми бачимо майбутнє українського спорту, тому будемо раді допомогти нашому партнеру вийти на принципово новий рівень розвитку», - прокоментувала Катерина Цимбалюк, комерційний директор ТОВ «Парі-Матч».


«Від імені студентства хотів би подякувати ТОВ «Парі-Матч» за те, що компанія звернула увагу на проблематику студентського спорту. Упевнений, що співпраця принесе свої плоди: виросте популярність наших змагань, ми привернемо увагу спортивних ЗМІ, а наші футболісти отримають можливість розвиватися як професійні гравці », - відзначив важливість наданої підтримки Вадим Місюра, президент Футбольної асоціації студентів Києва.

ТОВ «Парі-Матч» допоможе у здійсненні якісної інформаційної підтримки футзальних змагань під егідою ФАСК. Компанія підключить свої медіа-ресурси, що дозволить збільшити кількість команд, що беруть участь у змаганнях. ТОВ «Парі-Матч» також надасть ультрасучасну локацію спортивно-інформаційного центру для проведення різного роду студентських заходів, що зміцнить імідж масового спорту.

Спеціальним гостем заходу став Володимир Мунтян, радянський і український футболіст, семиразовий чемпіон СРСР і володар Кубка володарів Кубків УЄФА. Володимир Федорович не один рік працював з молодіжною збірною України і, з точки зору свого досвіду, розповів про значимість студентського футболу в національному масштабі:

«У мій час багато футболістів починали зі студентських команд, а потім пробивалися в професійний спорт. Дуже важливо відновити таку практику і звернути увагу на студентство, де, я впевнений, дуже багато талановитих футболістів!»

На сьогоднішній день Футбольна асоціація студентів м. Києва щорічно проводить близько 375 матчів - це і регулярний чемпіонат з футболу, і розіграш кубку серед університетських збірних. У зимовий період проходять футзальні змагання, а також єдиний в Україні чемпіонат з футзалу серед жіночих студентських команд. У спортивних подіях беруть участь понад 2000 гравців, які захищають честь своїх вищих навчальних закладів.