Григорій Суркіс: «Може, це і погано, що тренерами збірних України працюють лише з «Динамо»

Збірна України 18 Грудня, 16:23 1478
Григорій Суркіс: «Може, це і погано, що тренерами збірних України працюють лише з «Динамо»
Почесний президент Федерації футболу України Григорій Суркіс прокоментував засідання виконкому ФФУ.
«Я пам'ятаю, у 2006-му ніхто жодної копійчини не поставив би на збірну України, а вона була у чвертьфіналі чемпіонату світу. Ми можемо бути не песимістами, а оптимістами? Я оптиміст завжди.

Я дуже бажав би, щоб Головко був успішний. Він не просто гарна людина, а й професійний фахівець, має інтелектуальну складову. Як він веде розбір матчів «Динамо» чи «Шахтаря», відверто скажу - заслухатись можна. Але на сьогодні потрібно досягти і певних перемог на футбольному полі, аби ми всі вважали, що він та людина, яка очолила молодіжну збірну, доводячи свій потенційний клас.

Приємно чи ні, що Головко «динамівець»? А ви мені нагадайте, коли в інституті національних збірних працювали не «динамівці». Вони скрізь. Можливо, це погано, скажу відверто. Але мені дуже приємно, що Головко очолює молодіжну команду. Дуже прикро, що ще один «динамівець« Ковалець не досяг згоди з Федерацією футболу про пролонгацію контракту. Він чудова людина. Але така тренерська доля, коли немає успіху. І це стосується не тільки збірних, а й клубів», - розповів Суркіс.