Андрій Павелко: «У Фоменка повний карт-бланш у питанні формування тренерського штабу»

Динамо Київ 18 Грудня, 22:41 714
Андрій Павелко: «У Фоменка повний карт-бланш у питанні формування тренерського штабу»
До вашої уваги виступ президента Федерації футболу України на сьогоднішньому брифінгу, який відбувся одразу після завершення Виконкому ФФУ.

- Хотів би сказати, що порядок денний був дуже важливим. Ми зобов'язані були провести низку кадрових рішень порядку денного Конгресу ФФУ, який відбудеться 11 березня 2016 року в Будинку футболу. Необхідно змінити статут у зв'язку зі зміною закону «Про громадські організації».

Одне з найголовніших питань - контракти з тренерами збірних України з футболу різних вікових груп. Це питання завершилось позитивно, було сприйнято оплесками. Михайло Іванович має право підписати контракт зі збірною, формувати штаб, який готуватиме нашу збірну до Євро.

Також важливе питання - безпека спортивних змагань. Володимир Генінсон очолив цей напрямок. Замість нього новим виконавчим директором ФФУ призначено Юрія Запісоцького.

Строк контракту, цілі збірної та тренерський штаб

- Умови підписання контракту доручено Адміністрації ФФУ. Цілі - фінальна частина, аж до фіналу. А далі - як буде бажання у Фоменка. У нас є повне взаєморозуміння з Михайлом Івановичем, прив'язуватись до точної дати не варто, питання не обговорювалося. Але контракт буде оформлено до кінця фінальної частини Євро. Щодо можливого продовження питання не обговорювалось.

Від членів Виконкому не було поставлено ніяких побажань у питанні формування штабу, адже кадрові рішення повинні прийматись виключно головним тренером. Фінальна частина - особлива процедура. Весь Виконком дав повний карт-бланш у формуванні штабу Михайлові Івановичу.

Також створили представництво при посольстві України у Франції, свій штаб. Він буде відповідати за всі адміністративні питання.

Про продаж квитків на матчі збірної

- Це проблема, але ФФУ вперше вирішила провести матч у Львові. Фінансово було зрозуміло, що прибуток недоотримали.

Ціни на квитки формували виходячи з економічної і політичної ситуації, щоб були доступні вболівальникам, які хочуть підтримати збірну.

Ми виконали вимогу гравців, штабу. Білети були розподілені між усіма регіональними федераціями. На наступний матч квитки будуть реалізовуватись не через УФІ.

Матч Збірна України – Збірна легіонерів, які грають у чемпіонаті України

- Цю ідею ми запропонуємо адміністрації ФФУ, щоб вони розглянули її, але я її повністю підтримую.