Сергій Ребров: «Найскладніший момент в цій Лізі чемпіонів - гол Вілліана»

Динамо Київ 19 Грудня, 11:10 2788
Сергій Ребров: «Найскладніший момент в цій Лізі чемпіонів - гол Вілліана» | 19-27
​Головний тренер київського «Динамо» розповів, який момент у груповому турнірі Ліги чемпіонів став для нього найбільш складним.

«Найскладніший момент в цій Лізі чемпіонів? Напевно, це момент, коли ми у виїзному матчі з «Челсі» пропустили другий гол, від Вілліана. Я бачив, що в другому таймі ми перехопили ініціативу, створювали моменти і в підсумку зрівняли рахунок.

Взагалі вважаю, що другий тайм цього поєдинку - один з кращих у нашому виконанні в нинішньому сезоні. Так, в якійсь мірі це ж можна сказати і про виїзний матч з «Порту», але в Лондоні ми точно не заслуговували на другий пропущений м'яч. І мені дуже сподобалася гра, яку показували хлопці після перерви того поєдинку, сподобалася віддача, з якою вони намагалися переломити хід зустрічі. І їм це вдалося.

Після гри ми з президентом клубу подякували хлопцям в роздягальні, тому що вони дійсно віддали всі свої сили на полі, старалися, і цей м'яч, який ми пропустили наприкінці гри, був у якійсь мірі нелогічний...», — розповів Ребров в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua.