Роман Григорчук: «Дуже важливо, що наша робота завершилася позитивним результатом»

Динамо Київ 19 Грудня, 22:00 896
Роман Григорчук: «Дуже важливо, що наша робота завершилася позитивним результатом»
Головний тренер «Габали» Роман Григорчук поділився враженням після нічиї із «Карабахом» (1:1), а також підбив підсумки року для своєї команди.
«Діяли на полі за планом. Швидкий гол потрібен завжди, а в нашій ситуації він був дуже потрібен. Тому що останнім часом нам важко дається забивати. Добре, що забили. За нашими задумами, після голу ми повинні були розвивати успіх, намагатися ще забити. Цього не вийшло. Думаю, занадто багато дозволяли суперникові контролювати м'яч. Хоча не те, що ми дозволяли, а сам «Карабах» сильний, і вміє це робити. Був у нас реальний шанс для другого голу, з пенальті. Думаю, це сильно допомогло би нам. Але вийшло так, як вийшло. У мене немає претензій до гравців. Я їм просто вдячний за те, як в найскладніший сезон вони грали, за проявлений характер. Вся та робота, що ми проробили, вона допоможе нам у майбутньому .

Думаю, ми багато чого зробили за цей рік. Дуже важливо, що наша робота завершилася позитивним результатом. Можна назвати це досягненням. На жаль, в кінцівці року склалася ситуація, що не могли стабільно набирати очки. Всі ці моменти і запам'яталися, і дають хороший матеріал для аналізу, який допоможе надалі добиватися успіхів», - доносить слова Григорчука ua-football із посланням на azerisport.com.