Українець допоміг «Штутгарту» сенсаційно перемогти «Вольфсбург»

Світовий футбол 19 Грудня, 23:30 1960
Українець допоміг «Штутгарту» сенсаційно перемогти «Вольфсбург» | 19-27
У матчі 17 туру чемпіонату Німеччини «Вольфсбург» поступився «Штутгарту» з рахунком 3:1 на «Мерседес-Арені».

За «вовків» забив Арнольд. «Штутгарт» завдячує перемозі голу Костіча та дублю Діваді.

Першим у воротах суперника вдалось відзначитись «Вольфсбургу». Однак, «червоні» відповіли фантастичним голом Дідаві з-за меж карного майданчика у дальню «дев'ятку», а до кінця тайму навіть вийшли вперед.

У другій половині гри штутгартці зуміли не просто втримати позитивний для себе рахунок, але й примножити його: дубль оформив Дідаві. До того ж, господарі догравали матч у меншості.

До слова, Борис Тащи з'явився на полі на 84-ій хвилині, замінивши Флоріана Кляйна.

Таким чином, «шваби» обійшли «Вердер» та покинули зону вильоту: 15-те місце з 15 очками. «Вольфсбург» - шоста команда Бундесліги з 26 заліковими пунктами.