Французи хочуть, щоб Мавуба зіграв проти України

Динамо Київ 5 Листопада, 09:10 511
Французи хочуть, щоб Мавуба зіграв проти України
Авторитетне французьке видання «France Football» провило опитування на тему: «Чи доцільно викликати Ріо Мавубу на матчі з українцями?».

Авторитетне французьке видання «France Football» провило опитування на тему: «Чи доцільно викликати Ріо Мавубу на матчі з українцями?».

Французи ґрунтовно готуються до стикових матчів зі збірною України.  Навіть роблять спроби «народом» обирати команду. Так,за те щоб Ріо Мавуба був заявлений на матчі проти збірної України проголосували 70 відсотків читачів «ФФ». 30% - відповідно проти.

Сам гравець сказав, що очікує на виклик до збірної: «Я часто отримую виклики до збірної. Так, раніше я був в незадовільній формі, мій рівень бажав кращого, але тепер останні матчі за моєю участю показують на скільки стабільною є моя гра, Тому надіюсь на виклик» - цитує Мавубу сайт французького «Лілю».

Нагадаємо, що Ріо Мавуба є півзахисником «Ліля». Востаннє виступав за збірну Франції в далекому 2004 році, але французькі ЗМІ особливо наголошують на сьогоднішній стабільній грі футболіста.