Динамівці Києва підтримали Володимира Кличка

Динамо Київ 21 Грудня, 16:59 1021
Динамівці Києва підтримали Володимира Кличка
Багатомільйонна армія вболівальників київського «Динамо», гравці, тренери та всі співробітники клубу ось уже більше двох десятиліть спостерігають за блискучою кар'єрою видатного українського боксера, киянина Володимира Кличка.

Неперевершений майстер джеба та нокаутуючих серій, король важкої ваги нинішнього сторіччя Володимир уславив Україну та наш спорт, збираючи один за одним чемпіонські титули та одягаючи найпрестижніші пояси на найкращих аренах світу. Будь-яка серія коли-небудь закінчується, обірвалася й одинадцятирічна безпрограшна серія Володимира Кличка.

Незважаючи на прикру невдачу, віра у свого улюбленця у динамівців Києва анітрохи не зменшилася. Обравши момент, коли Володимир приїхав до Києва, Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ) передав від першої команди «Динамо» футболку з автографами Сергія Реброва та гравців команди із символічним написом «Чемпіон». А ще український прапор, де свої побажання залишили вболівальники команди. «Наш чемпіон назавжди!», «Гордість та слава України!», «Ми теж програвали, але знайшли сили перемогти. Тобі все вдасться!» - нашому боксеру адресувалося безліч теплих слів та побажань відстояти в 2016 році чемпіонські титули.Володимир Кличко подякував динамівцям за підтримку та навзаєм побажав команді в новому році до чемпіонських звань на українській арені додати гучні перемоги в Лізі чемпіонів.