Буяльський: «Крім «Динамо», більше ні про що не думаю»

Динамо Київ 23 Грудня, 13:13 723
Буяльський: «Крім «Динамо», більше ні про що не думаю»
Півзахисник київського «Динамо» розказав про тренувальний процес в «Динамо» та поділився думками про своє майбутнє.
«Тренувальний процес в Сергія Реброва і Рауля дуже цікавий, і в спілкуванні наші наставники приємні. Багато чого підказують, після заняття можуть пояснити, якщо щось роблю неправильно, після гри - вказати, як потрібно було діяти в тій чи іншій ситуації. Крім того, у нас є розбори ігор та робота над помилками. Радий, що доля мене на даному етапі пов'язала з цими тренерами. Сергій Ребров і Рауль Ріанчо вимагають від нас насамперед командної гри. Якщо вся команда буде діяти правильно, то і кожен футболіст виділятися на полі.

Напевно, мрія кожного футболіста потрапити в національну збірну. Все залежить від мене, від того, як буду грати і чи буде мене бачити в збірній тренер. Якщо стабільно виступати в основному складі, думаю, з часом покличуть і в збірну. Але я на цьому не зациклююсь, а думаю про те, як допомогти клубу.

Поки що, крім «Динамо», більше ні про що не думаю. Зараз для мене головне бути тут, грати стабільно на високому рівні, отримувати задоволення, рости і перемагати разом з командою. Мені подобається атмосфера на стадіонах Англії. Але чи варто заради неї їхати з України? Ми можемо створити таку атмосферу і тут.» - розказав Буяльський в інтерв'ю журналу «Динамо».