«Ніхто не хоче переді мною вибачитись?». Епічна прес-конференція ван Гала

Світовий футбол 23 Грудня, 22:17 780
«Ніхто не хоче переді мною вибачитись?». Епічна прес-конференція ван Гала
Наставник «Манчестер Юнайтед» видав 5-хвилинний монолог, в якому розкритикував британських журналістів, що встигли «відправити» його у відставку.
«У когось в цій кімнаті є відчуття, що потрібно вибачитися переді мною? Ніхто не має такого відчуття? Ось що мені цікаво. Я ж читав, що мене вже звільнили. А мій колега Жозе Моурінью вже призначений тренером.

Може, розповісте, що відбувається з моєю дружиною чи дітьми, онуками, друзями, уболівальниками «Манчестер Юнайтед»? Думаєте, я хочу говорити з представниками ЗМІ зараз? Я тут тільки тому, що правила ліги змушують мене говорити з вами. Але я бачу тільки те, що коли я щось кажу, ви це перекручуєте на власний лад.

Хочу сказати тільки те, що я намагався підвищити впевненість своїх гравців, проводив зустрічі з ними та іншими працівниками клубу. У нас був різдвяний обід. Я відчуваю тепло та підтримку всіх у «Манчестер Юнайтед», а від журналістів я цього не відчуваю. Ви можете писати, що зараз ми в поганому становищі, але чотири тижні назад ми лідирували в АПЛ і через чотири тижні можемо знову опинитися на першому місці.

Зараз я сконцентрований на матчі зі «Сток Сіті». Бажаю вам щасливого Різдва та Нового року, якщо я вас побачу. Насолоджуйтесь вином і пирогами. До побачення», - сказав ван Гал на прес-конференції перед матчем із «Стоком».