Віктор Козін: «Ми маємо тупікову ситуацію, за якої неможливо рухатися вперед»

Футбол України 24 Грудня, 09:57 698
Віктор Козін: «Ми маємо тупікову ситуацію, за якої неможливо рухатися вперед»
​Віктор Козін, який є директором «Полтави», розповів про скандальну ситуацію з командою, яку хочуть зняти з чемпіонату.

Нагадаємо, керівництво клубу вирішило припинити участь у Першій лізі України через бюрократичні перешкоди під час будівництва нового стадіону та ненадання дозволу на відведення земельної ділянки для відкриття дитячо-юнацької футбольної школи, - інформує vpoltave.info.

«Футболісти та тренерський склад команди повинні були зібратися 22 грудня, але цього не сталося. Я тепер навіть не знаю, що очікує на клуб. Коли президент (Леонід Соболєв – прим. автора) приїде, тоді ми вже все дізнаємося точно, але боюся, що нічого доброго не буде.

У понеділок нібито має відбутися зустріч з депутатами Полтавської міської ради… Є питання не лише до обласних обранців, а й до міста. Питання по землі та базі вийшли на рівень Кабінету Міністрів, але самого вирішення немає вже тривалий час.

Скільки часу команду все це турбує? По землі - вже більше року. По новому стадіону - так взагалі років з два, а по «Локомотиву», і того більше.

Якщо говорити більше про нашу теперішню арену, то тут же не питання по землі, а просто отримання дозвілу на будівництво. Тобто у земельному кадастрі необхідно лише змінити певні дані. Щодо цього у нас постійно виникають якісь перепони.

Проблема лише у дозволах, які не надають? Так. Якщо говорити про новий стадіон, то проект робиться, створили новий генплан, але його досі не затвердили. Зараз знову зробимо проект стадіону, але нам у будь-який час можуть сказати, що він буде не тут, а в іншому місці.

Одна справа, коли план роздягалень коштує 100 тисяч гривень, а інша – генплан цілого стадіону, який у рази коштовніший. Леонід Давидович (Соболєв) хоче розвиватися, а час то йде. Всі добре розуміють, що арену за рік-два не побудувати.

Ми маємо тупікову ситуацію, за якої неможливо рухатися вперед. Якщо нічого не зміниться, то президенту клубу немає сенсу щось далі робити. Він приїде у понеділок, тоді має все вирішитися.

Необхідно вже щось вирішувати. Нам переглядати новачків, проходити атестацію клубу на наступний чемпіонат. Вимоги зростають, а ми все стоїмо на місці.